Page 1 of 21 123611 ... LastLast
Results 1 to 10 of 201

Thread: MicroBox & MoreBox (Sat Share)

 1. #1
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  MicroBox & MoreBox (Sat Share)

  Kjo teme sherben per te diskutuar rreth MicroBox.

  ketu kam postuar nje soft te dates 6 maj 2009 nqs ka ndonje freskim ju lutem postoheni.
  microbox.jpg

 2. #2

  Re: MicroBox

  Quote Originally Posted by ferrari_666 View Post
  Kjo teme sherben per te diskutuar rreth MicroBox.

  ketu kam postuar nje soft te dates 6 maj 2009 nqs ka ndonje freskim ju lutem postoheni.
  ekziston soft me ri ri se ky i 9 majit
  por edhe ky me i fundit ka rene
  keto 2-3 dite pritet te dale i riu dhe ti japi jete microbox it

 3. #3
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,601
  Uploads
  319

  Re: MicroBox

  Une po dergoj nje te dates 20.06.09
  Se di se ca ndryshimi ka. Skam ku e provoj.
  Shikojeni vete

 4. #4
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: MicroBox

  Na jepni ndonje info ne pergjithesi per MICRO-BOX pardje pashe ne google imazhe dhe pashe qe ishte nje paisje e jashtme qe u lidhte me fishe rs322
  a behet fjale per kete paisje ketu?
  Doja te dija cfunksion kryen microbox dhe perse sherben.

  FLMN!

 5. #5

  Re: MicroBox

  Quote Originally Posted by durresi View Post
  Une po dergoj nje te dates 20.06.09
  Se di se ca ndryshimi ka. Skam ku e provoj.
  Shikojeni vete
  SIC E THSHE NUK FUNKSINOJNE
  per momentin pritet nje i ri qe del keto dit

 6. #6
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,601
  Uploads
  319

  Re: MicroBox

  Atehere te presim :)

 7. #7

  Re: MicroBox

  Quote Originally Posted by SkinArt View Post
  Na jepni ndonje info ne pergjithesi per MICRO-BOX pardje pashe ne google imazhe dhe pashe qe ishte nje paisje e jashtme qe u lidhte me fishe rs322
  a behet fjale per kete paisje ketu?
  Doja te dija cfunksion kryen microbox dhe perse sherben.

  FLMN!
  sherben si nje lidhes satelitore
  pra micrbox sherben te lidhet me serverin satelitore
  por sic po shikojme dhe sic e kam thene qe nuk jane te stabilizuar akoma
  na eshte premtuar per nje stabilizim te shpejte dhe te rregullt
  le te presim dhe ta konfirmojme nje gje te tille

 8. #8
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: MicroBox

  AMIr KHAn, MRATIBB...
  This is an Albanian thread, so please if you know our language spoke it... otherwise both of you should talk to each other somewhere else in English. Please respect our rules.
  Thank you!

  - hallowinside,
  flmn per informacion, por doja te dija kjo paisje shitet ne shqiperi?
  dhe nje pyetje:
  pasi lidhet me aparatin, cperfiton prej saje: kanale, apo perforcim sinjali?
  flmn edhe nje here.

 9. #9
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: MicroBox

  Quote Originally Posted by SkinArt View Post
  ... doja te dija kjo paisje shitet ne shqiperi?
  dhe nje pyetje:
  pasi lidhet me aparatin, cperfiton prej saje: kanale, apo perforcim sinjali?
  flmn edhe nje here.
  po mund te gjesh ne tirane,dhe mund te hapesh me te disa kanale si paketen e Noves etj. RESPEKTE

 10. #10
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,601
  Uploads
  319

  Re: MicroBox

  Botech Microbox

Page 1 of 21 123611 ... LastLast

Similar Threads

 1. Info mOrebOx
  By EVIL DEAD in forum Abracadabra Card
  Replies: 44
  Last Post: 03-02-2010, 21:37:58
 2. Info What is a MoreBox
  By uȠiӃ ζ in forum Echolink
  Replies: 4
  Last Post: 11-12-2009, 17:22:26
 3. A propos de Morebox !?
  By nimele in forum French / Français
  Replies: 2
  Last Post: 14-05-2009, 16:17:47

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •