Digi TV Film: Program TV / 2.06.2009

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West








Digi Film 1

06:00 Sisterhood of the travelling pants 2
08:01 The dark knight
10:31 Hellboy 2: The golden army
12:30 Out of Africa
15:30 Death race
17:31 Tequila sunrise
19:32 The dark knight
22:00 Hellboy 2: The golden army
00:01 The last samurai
02:31 The dark knight
05:00 Shout



Digi Film 2

06:01 Unforgiven
08:30 Death race
10:30 The last samurai
13:00 Sisterhood of the travelling pants 2
15:01 The dark knight
17:30 Hellboy 2: The golden army
19:31 Shout
21:00 Tequila sunrise
23:00 Interview with the vampire
01:00 Out of Africa
04:01 Tequila sunrise




AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 O lume disparuta
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Justitie oarba
22:00 Operatiunea de salvare
23:00 The Shield:Lege si faradelege
00:00 David Letterman Show
01:00 Justitie oarba
02:00 Operatiunea de salvare
02:50 The Shield:Lege si faradelege
03:40 Justitie oarba
04:45 Promo



Cinemax

07:00 Curiosul George
08:30 Initierea lui Sarah
10:05 Hollywood Top 10
10:30 La rascruce de vanturi
12:15 Toamna
14:00 Hollywood Top 10
14:25 Mancare de caine
15:55 Zambeste
17:50 Curiosul George
19:20 Ascensiunea
21:00 Holly
22:55 Ucigas virtual
00:40 Sarutul care ucide
02:35 Camera mortii
04:30 De ce au fost ucisi Hacivat&Karagoz


HBO



06:00 Casuta de Craciun
07:45 Romeo si Julieta se casatoresc
09:15 Wall Street
11:20 Tabara cu buclul
12:50 Cinema, cinema, cinema (s. doc.)
13:20 Maria Antoaneta
15:20 Colegi de camera
17:10 Asa tata, asa fiica
18:35 Domnul Woodcock
20:00 Cine pe cine iubeste
21:40 Viata mea in Idlewild
23:40 Bun venit in Coreea de Nord!
01:00 Copiii Domnului
02:10 Seducatorul fara chip
04:00 Viata mea in Idlewild




ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
08:15 La Servici
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Laboratorul lui Dexter
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Veronica Mars
14:45 Bau Bau:
15:00 Ruleta destinului
16:00 Hotul din Paris
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite:
20:00 Serii fara limite:
21:00 Comedia in esenta tare:
21:30 Comedia in esenta tare:
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10:
23:45 South Park
00:15 Fetele vesele
00:45 Fetele vesele
01:15 Cu sange rece
02:15 Substituirea
02:20 Dragostea trece prin stomac
03:45 Fetele vesele (reluare)
04:15 Fetele vesele (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV

Viasat History


06:30 Religia si politica
07:00 Dragoste nemuritoare
08:00 Reinventatorii
09:00 Misterele istoriei
09:30 Dickens in America
10:00 Religii pierdute
10:30 Istoria dragostei
11:00 Teatrul Marinski
12:00 Orfanii lui Ochberg
13:00 Misterul sonetelor
14:30 Religia si politica
15:00 Dragoste nemuritoare
16:00 Reinventatorii
17:00 Misterele istoriei
17:30 Dickens in America
18:00 Religii pierdute
18:30 Istoria dragostei
19:00 Romanticii
20:00 Michelangelo superstar
21:00 Gandirea Evului Mediu
22:00 Detectivii militari
23:00 Adidas versus Puma
00:00 Reinventatorii
01:00 Misterele istoriei
01:30 Dickens in America
02:00 Religii pierdute
02:30 Istoria dragostei
03:00 Romanticii
04:00 Michelangelo superstar
05:00 Gandirea Evului Mediu





Zone reality

06:00 Medium salvator (AP)
06:05
06:25 Medium salvator (AP)
07:00
07:25
07:50 Paramedicii (AP)
07:55
08:45 Sotie, mama si vanator
08:50
09:10 Candidatul ideal (AP)
09:40 Medium salvator (AP)
09:45
10:05 Medium salvator (AP)
10:10
10:35 Intamplari nefericite (AP)
10:40
11:00 In calea furtunii (AP)
11:05
11:30 Gradina zoologica din Auckland (AP)
11:35
11:55 In slujba sanatatii (AP)
12:00
12:30
12:50 Sotie, mama si vanator
12:55
13:20 Candidatul ideal (AP)
13:45 Intamplari nefericite (AP)
13:50
14:15 In calea furtunii (AP)
14:20
14:40 Gradina zoologica din Auckland (AP)
14:45
15:10 Medium salvator (AP)
15:15
15:35 Medium salvator (AP)
15:40
16:05 Paramedicii (AP)
16:10
16:35
17:00 In slujba sanatatii (AP)
17:05
18:00 Sotie, mama si vanator
18:30 Candidatul ideal (AP)
19:00 Atentat la sanatatea publica (AP)
19:30 Sporturi trasnite (AP)
20:00 Detectivii (AP)
20:30 Incredibil dar adevarat (AP)
21:00 Povestile scheletelor (AP)
21:30
22:00 Crime si anchete in Australia (AP)
23:00 Detectivi criminalisti (AP)
00:00 Infidelitati (AP)
00:55 Chirurgia cosmetica (AP)
01:00
01:20 Chirurgia cosmetica (AP)
01:45 Povestile scheletelor (AP)
01:55
02:20
02:35 Crime si anchete in Australia (AP)
02:45
03:25 Detectivi criminalisti (AP)
03:35
04:15 Medium salvator (AP)
04:25
04:40 Medium salvator (AP)
05:05 Paramedicii (AP)