Digi TV Film: Program TV / 3.06.2009

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West








Digi Film 1

06:30 Tequila sunrise
08:30 Interview with the vampire
10:30 Death race
12:31 The dark knight
15:01 Hellboy 2: The golden army
17:00 Troy
20:00 Sisterhood of the travelling pants 2
22:00 Unforgiven
00:30 Interview with the vampire
02:30 The last samurai
05:00 Bird on a whire



Digi Film 2

06:00 Cats and dogs
07:30 The dark knight
10:00 Hellboy 2: The golden army
12:01 Sisterhood of the travelling pants 2
14:00 Interview with the vampire
16:00 The last samurai
18:31 Bird on a whire
20:30 Death race
22:30 The dark knight
01:01 Hellboy 2: The golden army
03:00 Sisterhood of the travelling pants 2
05:02 The dark knight




AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 O lume disparuta
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Justitie oarba
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 David Letterman Show
01:00 Justitie oarba
02:00 Lost - Naufragiatii
02:50 Mesaje de dincolo
03:40 Justitie oarba
04:35 Promo



Cinemax

07:00 Toamna
08:45 Aproape adevarat
10:15 Ascensiunea
11:50 Harper
13:50 Detectivele
15:20 De ce au fost ucisi Hacivat&Karagoz
17:30 Orfeu in infern
19:30 Aproape adevarat
21:00 Bun venit la Farewell-Gutmann!
22:45 Ben X
00:20 Jade
01:55 Patty Hearst
03:40 Padurea mortii
05:05 Zabriskie Point


HBO



06:00 Maria Antoaneta
08:00 Colegi de camera
09:50 Asa tata, asa fiica
11:15 Domnul Woodcock
12:40 In cautarea norocului
14:25 O zi minunata
16:15 Un an bun
18:10 Ghost Rider
20:00 Comoara Nationala 2
22:05 Alergand ca apucatii
00:05 Viata lui Timofei Berezin
01:40 Steaguri pline de glorie
03:50 Tenacious D - Pana destinului
05:25 Pe platourile de filmare (s)




ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
08:15 La Servici
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Laboratorul lui Dexter
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Dadaca
14:15 Veronica Mars
15:15 Ruleta destinului
16:15 Bau Bau:
16:30 Revolta din tinutul Harlan
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite:
20:00 Serii fara limite:
21:00 Comedia in esenta tare:
21:30 Comedia in esenta tare:
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Inainte de apus
23:45 South Park
00:15 Fetele vesele
00:45 Petrecaretele (18)
01:15 Cu sange rece
02:15 Fata de 10
02:20 Inainte de apus
03:30 Fetele vesele (reluare)
04:00 Petrecaretele (18)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV

Viasat History


06:00 Marea campanie din Dolomiti
07:00 Adidas versus Puma
08:00 Reinventatorii
09:00 Misterele istoriei
09:30 Dickens in America
10:00 Religii pierdute
10:30 Istoria dragostei
11:00 Romanticii
12:00 Michelangelo superstar
13:00 Gandirea Evului Mediu
14:00 Marea campanie din Dolomiti
15:00 Adidas versus Puma
16:00 Reinventatorii
17:00 Mari savanti
17:30 Jurnalele reginelor
18:00 Civilizatii
19:00 Misterele cuvantului
20:00 Maria Callas, arta si dragoste
21:00 Gandirea Evului Mediu
22:00 Razboiul secolului
23:00 Razboi in Nord
00:00 Reinventatorii
01:00 Mari savanti
01:30 Jurnalele reginelor
02:00 Civilizatii
03:00 Misterele cuvantului
04:00 Maria Callas, arta si dragoste
05:00 Gandirea Evului Mediu





Zone reality

06:00 Medium salvator (AP)
06:05
06:25 Medium salvator (AP)
06:55 In slujba sanatatii (AP)
07:00
07:25
07:50 Paramedicii (AP)
07:55
08:45 Sotie, mama si vanator
08:50
09:10 Candidatul ideal (AP)
09:40 Medium salvator (AP)
09:45
10:05 Medium salvator (AP)
10:10
10:35 Intamplari nefericite (AP)
10:40
11:00 In calea furtunii (AP)
11:05
11:30 Animale in pericol (AP)
11:35
11:55 In slujba sanatatii (AP)
12:00
12:30
12:50 Sotie, mama si vanator
12:55
13:20 Candidatul ideal (AP)
13:45 Intamplari nefericite (AP)
13:50
14:15 In calea furtunii (AP)
14:20
14:40 Animale in pericol (AP)
14:45
15:10 Medium salvator (AP)
15:15
15:35 Medium salvator (AP)
15:40
16:05 Paramedicii (AP)
16:10
16:35
17:00 In slujba sanatatii (AP)
17:05
18:00 Sotie, mama si vanator
18:30 Candidatul ideal (AP)
19:00 Atentat la sanatatea publica (AP)
19:30 Sporturi trasnite (AP)
20:00 Detectivii (AP)
20:30 Incredibil dar adevarat (AP)
21:00 Povestile scheletelor (AP)
21:30
22:00 Detectivi in halate albe (AP)
22:30 Detectivi in halate albe (AP)
23:00 Escrocii (AP)
23:30
00:00 Infidelitati (AP)
00:55 Chirurgia cosmetica (AP)
01:20 Chirurgia cosmetica (AP)
01:45 Povestile scheletelor (AP)
02:35 Detectivi in halate albe (AP)
03:00 Detectivi in halate albe (AP)
03:25 Escrocii (AP)
04:15 Medium salvator (AP)
04:40 Medium salvator (AP)
05:05 Paramedicii (AP)