Digi TV Film: Program TV: 02-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:00 Sisterhood of the travelling pants 2
08:01 The dark knight
10:31 Hellboy 2: The golden army
12:30 Out of Africa
15:30 Death race
17:31 Tequila sunrise
19:32 The dark knight
22:00 Hellboy 2: The golden army
00:01 The last samurai
02:31 The dark knight
05:00 Shout

Digi Film 2

06:01 Unforgiven
08:30 Death race
10:30 The last samurai
13:00 Sisterhood of the travelling pants 2
15:01 The dark knight
17:30 Hellboy 2: The golden army
19:31 Shout
21:00 Tequila sunrise
23:00 Interview with the vampire
01:00 Out of Africa
04:01 Tequila sunrise

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 O lume disparuta
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Justitie oarba
22:00 Operatiunea de salvare
23:00 The Shield:Lege si faradelege
00:00 David Letterman Show
01:00 Justitie oarba
02:00 Operatiunea de salvare
02:50 The Shield:Lege si faradelege
03:40 Justitie oarba
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Curiosul George
08:30 Initierea lui Sarah
10:05 Hollywood Top 10
10:30 La rascruce de vanturi
12:15 Toamna
14:00 Hollywood Top 10
14:25 Mancare de caine
15:55 Zambeste
17:50 Curiosul George
19:20 Ascensiunea
21:00 Holly
22:55 Ucigas virtual
00:40 Sarutul care ucide
02:35 Camera mortii
04:30 De ce au fost ucisi Hacivat&Karagoz

HBO

06:00 Casuta de Craciun
07:45 Romeo si Julieta se casatoresc
09:15 Wall Street
11:20 Tabara cu buclul
12:50 Cinema, cinema, cinema (s. doc.)
13:20 Maria Antoaneta
15:20 Colegi de camera
17:10 Asa tata, asa fiica
18:35 Domnul Woodcock
20:00 Cine pe cine iubeste
21:40 Viata mea in Idlewild
23:40 Bun venit in Coreea de Nord!
01:00 Copiii Domnului
02:10 Seducatorul fara chip
04:00 Viata mea in Idlewild

ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
08:15 La Servici
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Laboratorul lui Dexter
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Veronica Mars
14:45 Bau Bau:
15:00 Ruleta destinului
16:00 Hotul din Paris
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite:
20:00 Serii fara limite:
21:00 Comedia in esenta tare:
21:30 Comedia in esenta tare:
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10:
23:45 South Park
00:15 Fetele vesele
00:45 Fetele vesele
01:15 Cu sange rece
02:15 Substituirea
02:20 Dragostea trece prin stomac
03:45 Fetele vesele (reluare)
04:15 Fetele vesele (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV

Eurosport

09:30 Tenis:
09:45 Fotbal de plaja:
10:00
10:45 Tenis:
11:15
12:15
14:30 Tenis:
15:00 Tenis: (live)
21:00 Tenis:
21:30 Box:
22:00 Box:
22:30
00:00 Tenis:
01:00 Tenis:
01:30 Campionatul Mondial de turisme FIA:
02:00 Sporturi cu motor:
02:15 Omnisport:
02:30

ELVIS