Digi TV Film: Program TV: 03-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:30 Tequila sunrise
08:30 Interview with the vampire
10:30 Death race
12:31 The dark knight
15:01 Hellboy 2: The golden army
17:00 Troy
20:00 Sisterhood of the travelling pants 2
22:00 Unforgiven
00:30 Interview with the vampire
02:30 The last samurai
05:00 Bird on a whire

Digi Film 2

06:00 Cats and dogs
07:30 The dark knight
10:00 Hellboy 2: The golden army
12:01 Sisterhood of the travelling pants 2
14:00 Interview with the vampire
16:00 The last samurai
18:31 Bird on a whire
20:30 Death race
22:30 The dark knight
01:01 Hellboy 2: The golden army
03:00 Sisterhood of the travelling pants 2
05:02 The dark knight

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 O lume disparuta
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Justitie oarba
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 David Letterman Show
01:00 Justitie oarba
02:00 Lost - Naufragiatii
02:50 Mesaje de dincolo
03:40 Justitie oarba
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Toamna
08:45 Aproape adevarat
10:15 Ascensiunea
11:50 Harper
13:50 Detectivele
15:20 De ce au fost ucisi Hacivat&Karagoz
17:30 Orfeu in infern
19:30 Aproape adevarat
21:00 Bun venit la Farewell-Gutmann!
22:45 Ben X
00:20 Jade
01:55 Patty Hearst
03:40 Padurea mortii
05:05 Zabriskie Point

HBO

06:00 Maria Antoaneta
08:00 Colegi de camera
09:50 Asa tata, asa fiica
11:15 Domnul Woodcock
12:40 In cautarea norocului
14:25 O zi minunata
16:15 Un an bun
18:10 Ghost Rider
20:00 Comoara Nationala 2
22:05 Alergand ca apucatii
00:05 Viata lui Timofei Berezin
01:40 Steaguri pline de glorie
03:50 Tenacious D - Pana destinului
05:25 Pe platourile de filmare (s)

ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
08:15 La Servici
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Laboratorul lui Dexter
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Dadaca
14:15 Veronica Mars
15:15 Ruleta destinului
16:15 Bau Bau:
16:30 Revolta din tinutul Harlan
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite:
20:00 Serii fara limite:
21:00 Comedia in esenta tare:
21:30 Comedia in esenta tare:
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Inainte de apus
23:45 South Park
00:15 Fetele vesele
00:45 Petrecaretele (18)
01:15 Cu sange rece
02:15 Fata de 10
02:20 Inainte de apus
03:30 Fetele vesele (reluare)
04:00 Petrecaretele (18)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV

Eurosport

09:30 Tenis:
09:45 Tenis:
14:30 Tenis:
15:00 Tenis: (live)
20:00 Tenis:
20:30 Jocurile Olimpice:
21:00 Omnisport:
21:15 Fotbal:
21:45 Fotbal:
23:30 Omnisport:
23:35 Calarie:
00:30 Calarie:
00:35 Omnisport:
00:45 Golf: Clubul de Golf
00:50 Navigatie:
01:05 Tenis:
02:00 Tenis:
02:30

ELVIS