Digi TV Film: Program TV: 04-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:00 Out of Africa
10:01 The dark knight
12:31 Hellboy 2: The golden army
14:30 Tequila sunrise
16:31 Sisterhood of the travelling pants 2
18:30 The dark knight
21:00 Death race
23:01 Tequila sunrise

Digi Film 2

07:32 Death race
09:31 The last samurai
12:01 Unforgiven
14:30 The dark knight
17:00 Interview with the vampire
19:00 Hellboy 2: The golden army
21:01 Troy

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 O lume disparuta
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Justitie oarba
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 Detectivii din Queensland
00:00 David Letterman Show
01:00 Justitie oarba
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:50 Detectivii din Queensland
03:40 Justitie oarba
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Detectivele
08:35 Bun venit la Farewel-Gutmann!
10:20 Cafeneaua vedetelor
10:45 Prietenul
12:15 Orfeu in infern
14:15 Acceptat
15:50 Noaptea mea cu Maud
17:40 Fericire
19:30 Prietenul
21:00 Cer nesfarsit
22:35 Criza
00:15 Culmile libertatii
02:20 Ultiuma oprire
03:45 La multi ani, sa traiesc!
05:35 Skinhead

HBO

06:00 In cautarea norocului
07:40 O zi minunata
09:25 Un an bun
11:20 Ghost Rider
13:10 Moulin Rouge!
15:15 Concert Nelly Furtado
16:40 Superman: Ziua Judecatii
18:00 Puterea numelui
20:00 Tipatul bufnitei
21:40 Copiii tatalui
23:25 Dosarele X
01:25 Misterele Berlinului
03:10 Borat
04:35 10 produse sau mai putin

ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
08:15 La Servici
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Kripto, cainele erou
10:45 Laboratorul lui Dexter
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Revolta din tinutul Harlan
15:45 Veronica Mars
16:45 Bau Bau:
17:00 Printesa si bobul de mazare
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite:
20:00 Serii fara limite:
21:00 Comedia in esenta tare:
21:30 Comedia in esenta tare:
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10:
00:00 Petrecaretele (18)
00:30 Petrecaretele (18)
01:00 South Park
01:30 Cu sange rece
02:30 Fata de 10
02:35 Trupe de elita
04:00 Petrecaretele (18)
04:30 Petrecaretele (18)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30 Tenis:
09:45 Calarie:
10:45 Fotbal:
12:00 Tenis:
14:30 Tenis:
15:00 Tenis: (live)
19:00 Tenis:
19:30 Fotbal:
21:15 Fotbal:
21:45 Fotbal:
22:30 Fotbal:
23:30 Tenis:
00:00 Tenis:
01:00 Fotbal:
02:00 Tenis:
02:30

ELVIS