Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Ju lutem.....

 1. #1
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Question Ju lutem.....

  A ka mundesi ndokush ta testoje a funksionon kjo file pra a hapen numericable , rai, dhe digi tv Por e rendesishme eshte a punon .....

 2. #2
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: Ju lutem.....

  Quote Originally Posted by fredi111 View Post
  A ka mundesi ndokush ta testoje a funksionon kjo file pra a hapen numericable , rai, dhe digi tv Por e rendesishme eshte a punon .....
  A mundet kush te me jape pergjigje???????Ju lutem

 3. #3
  Senior Member inxhinieri's Avatar
  Join Date
  20-02-2008
  Posts
  213
  Uploads
  2

  Re: Ju lutem.....

  Sic duket asnje nuk ka humax ne dispozicion.........

 4. #4
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Ju lutem.....

  fredo11 une vetem me programin i hapa dhe nuke tregojne ase dhe nji lloje celsi
  ne asnji version as ne seca as ne nagra pra ne asnji dhe prandaj nuke i hodha ne humax per ti provuar perderi sa nuke tregon gje kontrolloje mire kur ben
  konvertimin ne bin gjithe te mirat

 5. #5
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: Ju lutem.....

  Quote Originally Posted by mile kristo View Post
  fredo11 une vetem me programin i hapa dhe nuke tregojne ase dhe nji lloje celsi
  ne asnji version as ne seca as ne nagra pra ne asnji dhe prandaj nuke i hodha ne humax per ti provuar perderi sa nuke tregon gje kontrolloje mire kur ben
  konvertimin ne bin gjithe te mirat
  Faliminderit per pergjigjen por a mundesh te me tregosh si mund ta bej konvertimin???

 6. #6
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Ju lutem.....

  cfare programi perdopre per konvertim ,perdore KeysfileConverter per humax

 7. #7
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Ju lutem.....

  pra me pake fjale merre kete programin ne qofte se nuke e ke keto celsa i konvertova tani te marre nga diablo key xml munde te konvertosh softcam ne bin per humax

 8. #8
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: Ju lutem.....

  Quote Originally Posted by mile kristo View Post
  cfare programi perdopre per konvertim ,perdore KeysfileConverter per humax
  Po kete programe perdori po si ta konvertoje une e kam ne bin si ta bej.

 9. #9
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Ju lutem.....

  nga i merre celsat qe i konverton dhe cfare celsas perdor zbrti online nga programi softcamkey ose diablokey dhe je ne rregull

 10. #10
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: Ju lutem.....

  Quote Originally Posted by mile kristo View Post
  nga i merre celsat qe i konverton dhe cfare celsas perdor zbrti online nga programi softcamkey ose diablokey dhe je ne rregull
  Provoje tani a eshte ok?

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Question ndihme ju lutem
  By fatlum in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 27-08-2009, 00:47:31
 2. ndihmomeni ju lutem
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 10-02-2009, 22:04:50
 3. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 28-01-2009, 10:34:25
 4. ndihmomeni ju lutem
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 25-01-2009, 15:29:23
 5. ndihmė ju lutem :)
  By CodeName_23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 09-01-2007, 05:22:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •