Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Pak ndihme ju lutem

 1. #1
  Junior Member stv20088's Avatar
  Join Date
  17-08-2008
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  14
  Uploads
  0

  Pak ndihme ju lutem

  KAM NJE APARAT SATELITOR"IMPERIAL SATBOX HD "ME Edision Argus SOFTWER DESHA ME E LIDH ME RUTERIN PER CS POR NUK MA NJEF ,NESE DIKUSH KA NJOHURI DO TE ME NDIHMONTE SHUME .FALEMINDERIT

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Pak ndihme ju lutem

  Me kerkoi njeri ndihme qe kishte harruar Pinin e digitalbit.
  Din kush se si rikthehet?

 3. #3
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Pak ndihme ju lutem

  Ehe Spaska njeri per ndihme ketej me duket.
  Po kerkoj verdalle u pa puna :)

 4. #4
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Pak ndihme ju lutem

  ... dhe si perfundim e gjeta se si futesh te menuja digitalbit edhe nqs ke harruar Pin`in.

  E dinte turku se dime ne :)

 5. #5
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Pak ndihme ju lutem

  Quote Originally Posted by durresi View Post
  Me kerkoi njeri ndihme qe kishte harruar Pinin e digitalbit.
  Din kush se si rikthehet?
  Master pin ods 3000c&cic eshte 0937..

 6. #6
  Junior Member stv20088's Avatar
  Join Date
  17-08-2008
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  14
  Uploads
  0

  Re: Pak ndihme ju lutem

  Nuk u merka njeri ketu me aparate HD lale ??????????????????

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  06-09-2005
  Posts
  166
  Uploads
  0

  Re: Pak ndihme ju lutem

  Meren edhe me aparate HD .Por me sa duket ai qe e njeh mire tipin e aparatit tend nuk e ka lexuar akoma mesazhin tend .Une do te kisha deshire te te ndihmoja por nuk e njoh ose me mire nuk e kam perdorur ndonjehere kete aparat.me vjen keq .Megjithate mos i humb shpresat.
  gjithtemirat ..

 8. #8
  Junior Member stv20088's Avatar
  Join Date
  17-08-2008
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  14
  Uploads
  0

  Re: Pak ndihme ju lutem

  Quote Originally Posted by alfonsodilo View Post
  Meren edhe me aparate HD .Por me sa duket ai qe e njeh mire tipin e aparatit tend nuk e ka lexuar akoma mesazhin tend .Une do te kisha deshire te te ndihmoja por nuk e njoh ose me mire nuk e kam perdorur ndonjehere kete aparat.me vjen keq .Megjithate mos i humb shpresat.
  gjithtemirat ..
  Faleminderit per pergjigjien Alfonsodilo . Te pershendes

 9. #9
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: Pak ndihme ju lutem

  Quote Originally Posted by stv20088 View Post
  KAM NJE APARAT SATELITOR"IMPERIAL SATBOX HD "ME Edision Argus SOFTWER DESHA ME E LIDH ME RUTERIN PER CS POR NUK MA NJEF ,NESE DIKUSH KA NJOHURI DO TE ME NDIHMONTE SHUME .FALEMINDERIT
  Mirmroma lapraks

  Shikoje se cfar esht ne neztwerkeinstellung,boje DHCP on dhe duhet te te punoj IP.

 10. #10
  Junior Member stv20088's Avatar
  Join Date
  17-08-2008
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  14
  Uploads
  0

  Re: Pak ndihme ju lutem

  Quote Originally Posted by fushkrujs View Post
  Mirmroma lapraks

  Shikoje se cfar esht ne neztwerkeinstellung,boje DHCP on dhe duhet te te punoj IP.
  Thank You Aro......... Po e provoj dhe po me dha rrezultat do te njoftoj .Te mos lont zoti pa Shqiptar mer lal .ciao

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Question ndihme ju lutem
  By fatlum in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 27-08-2009, 00:47:31
 2. Ndihme, ju lutem!!
  By albaniansniper in forum Albanian / Shqip
  Replies: 13
  Last Post: 30-07-2009, 06:17:18
 3. ndihme ju lutem
  By nushi-73 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 13-09-2008, 22:51:11
 4. ndihmė ju lutem :)
  By CodeName_23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 09-01-2007, 05:22:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •