Digi TV Film: Program TV: 05-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:00 Hellboy 2: The golden army
09:01 Sisterhood of the travelling pants 2
11:00 Cats and dogs
12:30 The dark knight
15:00 Death race
17:00 Troy
20:00 Hellboy 2: The golden army
22:01 Sisterhood of the travelling pants 2
00:00 The last samurai
02:30 Unforgiven
05:00 Sisterhood of the travelling pants 2

Digi Film 2

07:00 The dark knight
09:30 Death race
11:30 The last samurai
14:00 Sisterhood of the travelling pants 2
16:00 Hellboy 2: The golden army
18:01 Interview with the vampire
20:00 The dark knight
22:30 Death race
00:30 Shout
02:00 The dark knight
04:30 Hellboy 2: The golden army

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 O lume disparuta
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Justitie oarba
22:00 Actiune
22:30 Chemarea strabunilor
00:50 David Letterman Show
01:50 Justitie oarba
02:40 Actiune
03:05 Chemarea strabunilor
05:25 Promo

Cinemax

07:00 Noaptea mea cu Maud
08:50 Acceptat
10:25 Aurul negru din Oklahoma
12:15 Curiosul George
13:45 Floricele rosii
15:20 Hollywood Top 10
15:45 Impotriva curentului
17:20 Umbra nimanui
19:10 Aurul negru din Oklahoma
21:00 Fara sex:Suntem englezi!
22:30 Miami Vice
00:40 Drumul spre nicaieri
02:10 Impotriva curentului
03:40 Scaunul de tortura
05:20 Gilda

HBO

06:00 Moulin Rouge!
08:05 Concert Nelly Furtado
09:30 Superman: Ziua Judecatii
10:50 Pe platourile de filmare (s)
11:20 Puterea numelui
13:20 Bricostory (12)
13:45 Visul Cassandrei
15:35 Santinela
19:30 Cinema, cinema, cinema (s. doc.)
20:00 Dragoste mare
21:00 Longford
22:35 Stand-Up Cafe
23:10 Imperiul mintii
02:05 Ma omori cu zile
03:35 Mici copii

ProCinema

07:15 Kripto, cainele erou
07:45 La Servici
08:15 Prietenii tai
08:45 Printesa si bobul de mazare
10:15 Kripto, cainele erou
10:45 Laboratorul lui Dexter
11:15 Happy Hour
12:30 Teo (reluare)
13:45 Dadaca
14:15 Un medic in familie
15:15 Entertainment News
16:00 Bau Bau:
16:15 En garde!
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite:
20:00 Serii fara limite:
21:00 Comedia in esenta tare: La Servici
21:30 Comedia in esenta tare:
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: A sasea porunca
00:30 Prison Break
01:30 South Park
02:00 Infruntarea maestrilor
03:30 Prison Break
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)

Eurosport

09:30 Tenis:
09:45 Fotbal:
11:15 Fotbal:
12:15 Tenis:
14:00 Tenis: (live)
19:00 Tenis:
19:30 Fotbal:
21:15 Fotbal:
21:30 Fotbal:
21:45 Fotbal:
23:30 Tenis:
00:00 Tenis:
01:00 Fotbal:
02:00 Tenis:
02:30

ELVIS