Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Thread: Lamtumire te gjitheve ne kete forum.

 1. #1
  Banned
  Join Date
  08-10-2006
  Location
  sat-television
  Posts
  41
  Uploads
  0

  Arrow Lamtumire te gjitheve ne kete forum.

  Te f.l.m sh.fiku per fshirjen e postimeve tona n.q.s neve bejme gabime ne shkrime juve keni mundesi qe ti beni cfare te doni shkrimeve tona thjesht tju ndryshoni tema apo dicka tjeter, edhe ti fshini sic keni vepruar, por me cfare shoh ketu ne forumin shqip ka shume si shkrimi im qe ke fshire,megjithate une per vete po largohem nga ky forum se ka sa te duash te tjere ,ju uroj fat dhe mbaresi te gjitheve ne kete forum.

 2. #2
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  Re: Lamtumire te gjitheve ne kete forum.

  me vjen keq qe te largoheni prandaj po ju shkruaj qe moderatori,padashur te mbroje fikun apo dike tjeter, ka per detyre qe te moderoje shkrimet e cdo anetari ,memberi te ketij forumi ne menyre qe forumi te jete sa me funksional per secilin nga ne ose qe temat ne forum te jene pjese e asaj qe ne trajtojme ne forum.faleminderit dhe shpresoj qe te vazhdosh te jesh pjese e forumit.

 3. #3

  Re: Lamtumire te gjitheve ne kete forum.

  uroj te mos kete largime
  une mendoj se duhet pasur ma shume mirekuptim

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,306
  Uploads
  40

  Re: Lamtumire te gjitheve ne kete forum.

  do forum ka nje rregullore, dhe nese nuk e respekton i krijon humbje kohe vetes dhe moderatorit qe do gjeje kohe te fshije postimet jashte teme ose pa vend, prandaj nese po kerkon nje forum pa rregulla atehere te uroj fat.

  un nuk mendoj se ke bere ndonje gje te madhe ke gabuar si shume te tjere, dhe un vetem kam gjetur kohe te ve gjerat ne rregull, provoje ta besh ne seksjonet e tjera psh ne ate francez ose italjan te hapesh tema dopjo ose te shkruash ku te teket, merr direkt penalizim, kurse une se kam bere kurre nje antar qe ta penalizoj per postime jashte teme edhe pse eshte dashur qe ta bej me disa qe vazhdojne "te gabojne" ne menyre te perseritur.

  nese nuk ndjehesh mire ketu tek SatSupreme atehere te uroj dhe une ne emer te stafit Lamtumire.

 5. #5
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: Lamtumire te gjitheve ne kete forum.

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  do forum ka nje rregullore, dhe nese nuk e respekton i krijon humbje kohe vetes dhe moderatorit qe do gjeje kohe te fshije postimet jashte teme ose pa vend, prandaj nese po kerkon nje forum pa rregulla atehere te uroj fat.

  un nuk mendoj se ke bere ndonje gje te madhe ke gabuar si shume te tjere, dhe un vetem kam gjetur kohe te ve gjerat ne rregull, provoje ta besh ne seksjonet e tjera psh ne ate francez ose italjan te hapesh tema dopjo ose te shkruash ku te teket, merr direkt penalizim, kurse une se kam bere kurre nje antar qe ta penalizoj per postime jashte teme edhe pse eshte dashur qe ta bej me disa qe vazhdojne "te gabojne" ne menyre te perseritur.

  nese nuk ndjehesh mire ketu tek SatSupreme atehere te uroj dhe une ne emer te stafit Lamtumire.
  Pajtohem me fikun ka ca rregulla qe duhen ndjekur ketu ne forum dhe qe te mos kemi probleme me to duhet ti zbatojme. Ketu ne fakt cdo gje i perkushtohet botes satelitore keshtu qe nuk mund te postosh as kenge dhe as lojra e gjera te ndryshme qe nuk i perkasin keasj natyre por me te vertete me vjen shume keq per ty qe po largohesh sepse patjeter qe mund te kesh bere nje gabim qe fiku ta ka edituar ose fshire postin por e mira e punes eshte te qendrojme te gjithe bashke dhe te mos kete probleme midis nesh sepse ketu perfaqesojme nje komb qe eshte Shqiperia por sidoqofte eshte zgjedhja jote mundesh te vendosesh vete

  Kalofsh sa me mire ku te jesh

 6. #6
  Senior Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,288
  Uploads
  46

  Re: Lamtumire te gjitheve ne kete forum.

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  do forum ka nje rregullore, dhe nese nuk e respekton i krijon humbje kohe vetes dhe moderatorit qe do gjeje kohe te fshije postimet jashte teme ose pa vend, prandaj nese po kerkon nje forum pa rregulla atehere te uroj fat.

  un nuk mendoj se ke bere ndonje gje te madhe ke gabuar si shume te tjere, dhe un vetem kam gjetur kohe te ve gjerat ne rregull, provoje ta besh ne seksjonet e tjera psh ne ate francez ose italjan te hapesh tema dopjo ose te shkruash ku te teket, merr direkt penalizim, kurse une se kam bere kurre nje antar qe ta penalizoj per postime jashte teme edhe pse eshte dashur qe ta bej me disa qe vazhdojne "te gabojne" ne menyre te perseritur.

  nese nuk ndjehesh mire ketu tek SatSupreme atehere te uroj dhe une ne emer te stafit Lamtumire.

  nuk jam plotsisht dakort me ty, ne site te tjera, nese nje gabon nuk eshte se eliminojne postin,por e paralajmrojne,nese ai existon atehere cancellohet.
  psh ne nji post tek humaxi,un po ndihmoja njonin per nji tjetr dekoder,ne seksionin e humaxit.
  aty nuk kishe pse ta cancelloje,mjafton qe ta spostoje,ose ta keshilloje antarin qe kishte gabuar,qe mos te postonte ne seksionin e humaxit,por te hape nje teme tjeter.

 7. #7
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Lamtumire te gjitheve ne kete forum.

  Persh, me vjen keq te lexoj qe po largohesh por eshte vendimi jot dhe nuk dua te influencoj per ta pranuar apo hedhur poshte kete xhest, pasi je vete ti ai qe vendos dhe ben ate qe mendon se eshte me mire per te bere per veten.

  por:

  edhe mua me vjen keq per postimet e mia qe jane fshire, por edhe une kam shkelur regulloren dhe per fat te mire nuk kam marr as paralajmerim as ban, se po veja re dje ke nje sektor ku eshte sektori moderatorve qe flitet per personat qe shkelin regullat, vetem se ka postuar nje adrese interneti pa lidhje satelitash x person ka marr ban pa paralajmerim per reklame, vetem se ka hapur 2 tema te njejta ka marre paralajmerim per perjashtim te gjitha keto ne sektoret e huaj sidomos francez dhe italian qe qenkan shume shume te rrepte. Une besoj se kam shkelur regullat disa here dhe me jane fshire me ka ardhur shume keq, por kur shikoj qe marrin paralajmerime dhe perjashtime mendoj se e kam patur privilegj qe qe jam mjaftuar vetem me kaq "fshirje" dhe jam akoma ketu duke shkruar.

  Uroj qe vendimin tend ta shikosh edhe nje here pasi nuk dua te largohesh, sepse je user i vjeter, ke kontribuar dhe nuk me vjen mire te ikesh.
  te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat.

 8. #8
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,601
  Uploads
  319

  Re: Lamtumire te gjitheve ne kete forum.

  Me thene te drejten, jo se dua ta shpreh si ankese per fiku75 por une shikoj ne forumet e tjere (turke) qe ka dhe tema te tjera,gjithsesi ne shqiptaret e kemi ne GEN qe kur kemi nje detyre dua ti marrim frymen atyre me poshte, dhe une hapa nje teme qe mund ti nevojitej gjithkujt dhe mu fshi. Ne spo bejme teme qe mund te ankohet dikush, thjesht te shprehim dhe te japim ato qe dime atyre qe e kerkojne ketu.

  Une e doja qe nje teme te jete e pergjithshme qe ti gjejme ketu te shumten e atyre qe na interesojne por nqs Sbehet i bie qe te futem vetem Kur nderron shifer DIGI TV.
  Prandaj i jap te drejte atij qe hapi temen

  Mendimi im gjithsesi.....

 9. #9
  Banned
  Join Date
  08-10-2006
  Location
  sat-television
  Posts
  41
  Uploads
  0

  Re: Lamtumire te gjitheve ne kete forum.

  Te f.l.sh te gjitheve ne vecanti skinart ,por po mendoj se ndoshta po veproj dhe gabim,megjithese une mendoj se nuk bera ndonje gabim ne shkrimet e mia se hodha nje teme qe i perket botes satelitore por per riparime te tyre nga ana teknike te disa difekteve te ndryshme teknike(flasim gjithmone per riparimet e difekteve elektrike),por qe forumistave mos tu quhet gabim shkrimi mendoj se duhet te jete nje seksion ku te kete diskutime te ndryshme per aparate satelitore te ndryshme,gje qe mendoj se mungon ne kete forum.

 10. #10
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Lamtumire te gjitheve ne kete forum.

  Po perfitoj nga rasti tek kjo teme te bej nje kerkese, a mund te kemi nje nenforum per bisedime te ndryshme ne pergjithesi persh aty ku te mundesojme te bejme sondazhe tv, satelitesh, filmash, probleme teknike muzike e gjera te ketije lloji keshtu evitojme keto qejfmbetje qe per dike jane shume evidente dhe shqetesuese per te tjere thjeshte jane shkelje rregullore?

  a mund te kemi nje NEN FORUM te tille te pergjithshem qe ne anglisht i thone GENERAL CHAT?

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

 1. Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat
  By plakusat2000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 10-06-2009, 11:09:07
 2. Question me ndihmoni me kete lloj aparati...
  By kapia in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 09-06-2009, 17:38:18
 3. Question A jam vetem une me kete problem?
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 06-06-2009, 13:11:25
 4. Gzuar Festat t gjithve
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 21
  Last Post: 01-01-2009, 21:54:56
 5. Gezuar 2007-n te gjitheve!!!
  By BehadesgO in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-01-2007, 18:56:34

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •