Digi TV Film: Program TV: 06-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:00 Tequila sunrise
09:01 Hellboy 2: The golden army
11:00 The dark knight
13:30 Death race
15:30 Sisterhood of the travelling pants 2
17:30 Hellboy 2: The golden army
19:31 The dark knight
22:00 Death race
00:00 Interview with the vampire
02:00 Bird on a whire
04:00 The dark knight

Digi Film 2

06:30 Bird on a whire
08:30 Death race
10:30 Sisterhood of the travelling pants 2
12:30 Hellboy 2: The golden army
14:31 The dark knight
17:00 Death race
19:00 Cats and dogs
20:30 Sisterhood of the travelling pants 2
22:30 Troy
01:30 Hellboy 2: The golden army
03:30 Sisterhood of the travelling pants 2
05:31 Unforgiven

AXN

07:00 The Amazing Race
08:00 The Amazing Race
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Mesaje de dincolo
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Spitalul All Saints
14:00 Spitalul All Saints
15:00 Alerta medicala
16:00 Alerta medicala
17:00 Survivor - Cook Islands
18:00 Jake 2.0
19:00 Mesaje de dincolo
20:00 Mesaje de dincolo
21:00 CSI: New York - Criminalistii
22:00 Minti criminale
23:00 Barbatii in negru 2
00:45 CSI: New York - Criminalistii
01:45 Mesaje de dincolo
02:40 Mesaje de dincolo
03:30 Jake 2.0
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Zambeste
08:50 Jocul cu telefonul
10:15 Cafeneaua vedetelor
10:40 Dupa el
12:10 Minciuni
13:40 Harper
15:40 Arthur
17:15 Credem in dragoste
19:10 Zambeste
21:00 Educatia lui Charlie Banks
22:45 Prietenul
00:50 Casa de nisip
02:45 Scaunul de tortura
04:15 Culmile libertatii

HBO

06:00 Ora de varf 3
07:30 Marele alibi
09:00 O dragoste implinita
10:50 Casuta de Craciun
12:35 La vie en rose
14:55 Cei trei muschetari
16:40 Drumul spre regasire
18:30 Ora de varf 3
20:00 Anturaj
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Henry Poole
22:40 Monstrul preistoric
00:15 Caminul ororilor 2
01:50 Cursa din Hazzard 2
03:25 Southland Tales

ProCinema

08:00 Pro Motor
08:45 Kripto, cainele erou
09:15 Laboratorul lui Dexter
09:45 La Servici
10:15 Un medic in familie
11:15 Descopera Romania (AP)
11:45 Bau Bau:
12:00 Entertainment News
13:00 En garde!
15:00 Prietenii tai
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Poirot
17:00 Veronica
19:00 Revenirea
19:30 Revenirea
20:00 Monk
21:00 Comedia in esenta tare:
21:30 Comedia in esenta tare:
22:00 CineTePrinde
01:15 Cracker: Psihologia crimei
02:15 CineTePrinde
04:45 Cracker: Psihologia crimei
05:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)

Eurosport

09:30 Tenis:
09:45 Omnisport:
10:00 Fotbal:
11:00 Fotbal:
13:00 Fotbal:
14:00 Fotbal:
15:30 Tenis: (live)
18:00 Tenis:
18:30 Fotbal:
19:30 Fotbal:
21:15 Fotbal:
21:45 Fotbal:
22:30 Fotbal:
23:30 Fotbal:
00:30 Tenis:
01:30 Tenis:
02:00 Sporturi de contact:
03:00

ELVIS