Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: A jam vetem une me kete problem?

 1. #1
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  A jam vetem une me kete problem?

  Persh, u be dy dite qe une nuk arrije te futem ne forum pothuajse pjesen me te madhe te dites, punon 2 ose 3 oret e para te mengjesit dhe pastaj nuk mundem me u fut me deri mengjesin tjeter.
  SatSupreme me nxjere kete mesazh:

  The website declined to show this webpage
  HTTP 403
  Most likely causes:
  This website requires you to log in.

  What you can try:
  Go back to the previous page.

  More information
  This error (HTTP 403 Forbidden) means that Internet Explorer was able to connect to the website, but it does not have permission to view the webpage.
  For more information about HTTP errors, see Help.

  A ka njeri tjeter me kete problem apo jam vetem une?

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: A jam vetem une me kete problem?

  Une hyj rregullisht pa asnji problem,vetem ne raste kur ka ngarkese serveri mund te krijohet ndonje anamoli e vogel..ne pergjithsi ok eshte..

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: A jam vetem une me kete problem?

  persh miri,
  flmn per pergjigjen...

  edhe une kam te njejten gje si ty,
  por keto dy dite e fundit kam patur kete problem qe ngrejta, doja te dija kur ka qene hera fundit qe ke qene ne forum dhe a ke qene present keto dy dite nga ora 11 e mengjesit deri pas dite vone, pasi eshte kjo kohe qe une nuk hyje dot.

 4. #4
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: A jam vetem une me kete problem?

  Quote Originally Posted by SkinArt View Post
  persh miri,
  flmn per pergjigjen...

  edhe une kam te njejten gje si ty,
  por keto dy dite e fundit kam patur kete problem qe ngrejta, doja te dija kur ka qene hera fundit qe ke qene ne forum dhe a ke qene present keto dy dite nga ora 11 e mengjesit deri pas dite vone, pasi eshte kjo kohe qe une nuk hyje dot.
  Dje kam qene online rreth ores 11.30 deri ne 12.00..me vone nuk e di se cfar eshte bere..

 5. #5
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: A jam vetem une me kete problem?

  Skinart une gjithmone jam online paradite dhe mbasdite dhe skam hasur asnje problem me faqen.
  Keshtu shiko se mos e ke me linjen andej.

 6. #6
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: A jam vetem une me kete problem?

  flmn per postimin,
  shume e cuditshme, sepse kisha Internet dhe hapja shume faqe nderkohe SatSupreme nuk e hap dot, ja prsh sot duket se jam okay, por dje dhe pardje ne kete ore nuk futesha dot, mbase kam patur probleme me DNS qe nuk rezulon te gjitha domain ne rregull... okay jam ne pritje te edhe ndonje useri tjeter te bej konfirmim.

  flmn durresi

 7. #7
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: A jam vetem une me kete problem?

  nuk e di 'ndodh me linjen tende por per forumin mund te them qe ska pasur anomali te asnje natyre persa i perket hyrjes ne forum gjate oreve te dites, kte e them ngaqe jam vete online dhe hyj e dal gjate gjithe dites dhe nuk kam pasur anomali.

 8. #8
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: A jam vetem une me kete problem?

  edhe une hyje edhe dale pothuaj gjithe diten por skam pas probleme

 9. #9
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Re: A jam vetem une me kete problem?

  E keni gabim cuna dhe une kam pasur probleme dhe mos thoni se jemi gjithe diten se i shof uen se kush ehste dhe kush nuk ehste se ( sat televizion) ri gjithe diten hapur deri tek oret e vona dhe une kam pasur probleme mos hapjen e faqes

 10. #10
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: A jam vetem une me kete problem?

  okay, ju flmn qe ju pergjigjet pyetjes time, tani jam mese i qarte qe ka qene problem i imi dhe jo i forumit,

  Fiku, mund ta mbyllesh temen pasi nuk ka me cte shkruajme, per mua eshte e qarte!
  persh te gjitheve

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Sagem D-BOX . VLERSIMI JUAJ PER KETE APARAT SATELITOR
  By emiljano in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 10-09-2009, 18:09:47
 2. Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat
  By plakusat2000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 10-06-2009, 11:09:07
 3. Question me ndihmoni me kete lloj aparati...
  By kapia in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 09-06-2009, 17:38:18
 4. Lamtumire te gjitheve ne kete forum.
  By fredisat in forum Albanian / Shqip
  Replies: 26
  Last Post: 09-06-2009, 16:33:02
 5. Vetem shqip
  By shqiptar in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 00:54:45

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •