Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji

  Pershendetje te gjitheve,  Hapa kte teme edhe per ndeshjen e sotme qe kemi me Gjeorgjine, meqe e trasmeton vetem digitalb supersport 1 dhe dua te ndihmoj ata qe kane dreambox pa linja, duke i dhene falas nje linje per sonte ne menyre qe te shofin ndeshjen.
  linjat fatkeqesisht jane te kufizuara, kam ne dispozicjon vetem 6 linja.

  Mos dergoni ne privat se nuk pergjigjem, vetem ketu shkruani dhe do jua nis 6 te pareve kush ka dreambox me cccam.

  jane te lire dhe te tjeret qe kane servera te ndihmojne antaret falas per keto ngjarje te veēanta si sonte.
  linjat do te aktivohen para ndeshjes dhe do te dizaktivohen mbas ndeshjes.

  Forca Shqiperia!

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji

  linjat jane disponibel duke filluar nga tashi

 3. #3
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji

  Teme e bukur, edhe pse skam mundesi ta kerkoja nje linje por per ata qe kane nevoje besoj se eshte e vlefshme.

 4. #4
  Senior Member inxhinieri's Avatar
  Join Date
  20-02-2008
  Posts
  213
  Uploads
  2

  Re: Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji

  Bravo fiku75, iniciative e shkelqyer, te pakten ata qe kane dreambox mund te perfitojne.

  Per fat te keq une nuk kam aparat per sharing por mbetet ide e shkelqyer dhe uroj qe te shtohen dhurues linjash te ndryshme per raste te tilla sportive dhe cdo gjeje qe ka lidhje me perfaqesimin kombetar dhe pse jo, me ndjenjat patriotike.
  Theksoj se nuk jam bere me patriot tani qe jetoj larg Shqiperise por kam qene gjithmone, edhe kur jetoja atje. Nuk jam i pari une qe e them por Shqiptari e ka ne gjak patriotizmin, nese eshte Shqipetar, duke cituar disa koka si Fishta, Mjeda, Frasheri etj etj duke perjashtuar Kadarene (me vinte turp kur e lexoja ne shkolle)

  Kerkoj ndjese qe lidha satelitet dhe sportin me patriotizmin dhe politiken por e imja eshte thjeshte nje thirrje qe te ndihmojme njeri-tjetrin ne raste te tilla sic po mundohet fiku75.

  Pergezime,
  inxhinieri

 5. #5
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji

  edhe une skam sharing, per momentin... megjithate falenderoj fiku75 per kete iniciative... shpresoj cunat qe do perfitojne nga kjo oferte te kenaqen me ndeshjen sot, dhe PARA SHQIPERIA!

 6. #6

  Re: Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  linjat jane disponibel duke filluar nga tashi
  Pershendetje, nqs te ka mbetur akoma ndonje linje, me dergo po deshe 1. Ajo qe kam une nuk ben per kanalet shqiptare apo italiane qe ne fakt me interesojne me shume.
  Gjithe te mirat!!

 7. #7
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji

  Quote Originally Posted by neon1970 View Post
  Pershendetje, nqs te ka mbetur akoma ndonje linje, me dergo po deshe 1. Ajo qe kam une nuk ben per kanalet shqiptare apo italiane qe ne fakt me interesojne me shume.
  Gjithe te mirat!!
  ke nje pm

  -5 linja

 8. #8
  Member kingswood's Avatar
  Join Date
  05-07-2008
  Location
  BRISTOL.UK
  Posts
  45
  Uploads
  0

  Re: Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  ke nje pm

  -5 linja
  Pershendetje Fiku75 ,pune e mire qe po i ndihmone shqipetaret, bravo ty

  te fala Niku

 9. #9
  Junior Member
  Join Date
  19-10-2010
  Posts
  14
  Uploads
  0

  Re: Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji

  ka mbetur ndonje linje per mua?faleminderit

 10. #10
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji

  Quote Originally Posted by mjeshtri31 View Post
  ka mbetur ndonje linje per mua?faleminderit
  Shiko pak daten e postimit. :)

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Old Mbyllur-Cardsharing - Vetėm Shkėmbime ose Linja Falas
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1891
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:51
 2. Replies: 4
  Last Post: 23-03-2009, 01:52:38

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •