Results 1 to 4 of 4

Thread: nevoje per ndihme

 1. #1
  New Member
  Join Date
  10-05-2009
  Location
  SHQIPERI albania
  Posts
  5
  Uploads
  0

  Arrow nevoje per ndihme

  ju lutem a mund te me ndihmoni per me e gjet nje dekoder qe mund ti hape te gjithwe kanalet sepse lash te gjithe lekt ne digitalb edhe nuk mun te shtyhet keshtu ju lutem me ndihmoni sepse kam edhe internet ne shtepi nqs me ndihmoni po ju la adresen e emailit tim ************kush me ndihmon me e gjet at dekoder ka nje shperblim me lek ju mirpres

 2. #2
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  Re: nevoje per ndihme

  Shoku ke hap tema te perserituara nga dy here.
  Adrasat tuaja nuk lejohen mesa di une.

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: nevoje per ndihme

  persh!
  se pari te rekomandoj te editosh postin tend dhe te heqesh adresen e email pasi nuk lejohet te publikohet adresa email ose adresa interneti, plus askush ketu nuk eshte per te fituar leke, te gjithe ndihmojme njeri tjetrin "pa leke" ndaj edhe ate punen e lekve hiqe.

  se pari fare nqs nuk je prezantuar te ftoj te vizitosh temen e prezantimeve me pas te ftoj te lexosh rregulloren e forumit shqip

  kerkon aparat informacion?
  dy menyra ka
  aparate qe perdorin sistemin EMU emulator dhe sharing, aparatet qe perdorin emulator jane persh starsat me to mund te shikosh pa pagese paketen DIGITV dhe kanale te ndryshme ne satelita te ndryshem, aparatet e tjere jane "sharing=ndarja me jep te jap" ku perfshihen marka dreambox, humax, qbox etj... me keto lloj aparatesh qe i lidh me Internetin tend mund te ndash me te tjere paketa te ndryshme shqiptare dhe te huaja. Per dreambox vizito kete temen ketu per EMU vizito starsat ose echolink vizito dhe celsat e ndryshem ketu

  hidhi nje sy temave pasi kane material te bollshem dhe informacionet e duhura, per cdo pyetje pyet ne temen perkatese dhe informacione me te detajuara kontakto personat ne PM=privat mesazh.

 4. #4
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  Re: nevoje per ndihme

  Quote Originally Posted by skinart View Post
  persh!
  Se pari te rekomandoj te editosh postin tend dhe te heqesh adresen e email pasi nuk lejohet te publikohet adresa email ose adresa interneti, plus askush ketu nuk eshte per te fituar leke, te gjithe ndihmojme njeri tjetrin "pa leke" ndaj edhe ate punen e lekve hiqe.

  Se pari fare nqs nuk je prezantuar te ftoj te vizitosh temen e prezantimeve me pas te ftoj te lexosh rregulloren e forumit shqip

  kerkon aparat informacion?
  Dy menyra ka
  aparate qe perdorin sistemin emu emulator dhe sharing, aparatet qe perdorin emulator jane persh starsat me to mund te shikosh pa pagese paketen digitv dhe kanale te ndryshme ne satelita te ndryshem, aparatet e tjere jane "sharing=ndarja me jep te jap" ku perfshihen marka dreambox, humax, qbox etj... Me keto lloj aparatesh qe i lidh me internetin tend mund te ndash me te tjere paketa te ndryshme shqiptare dhe te huaja. Per dreambox vizito kete temen ketu per emu vizito starsat ose echolink vizito dhe celsat e ndryshem ketu

  hidhi nje sy temave pasi kane material te bollshem dhe informacionet e duhura, per cdo pyetje pyet ne temen perkatese dhe informacione me te detajuara kontakto personat ne pm=privat mesazh.
  eshte prezantuar per tu prezantuar.

Similar Threads

 1. Question Ndihme per SAT +
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 15-01-2011, 10:19:46
 2. ndihme
  By balaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 13-09-2009, 12:51:38
 3. Question Ndihme
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 13-08-2009, 17:27:20
 4. ndihme!!!!
  By gabeli in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 20-01-2009, 19:35:21

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •