Results 1 to 2 of 2

Thread: x cam

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  x cam

  cuna mirmengjesi, un kam nje x camver. 1.0 dhe cas 3 dua nje soft per kete cam a me ndihmon njeri, flm

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: x cam

  Eh ske gje ne vije me kte modul ska ndonje gje interesante


  nese do mund ti fusesh çelsa per nagra2 futi kte firmware v1.51 dhe softcam te fundit ndoshta per digi tv por kam dyshime, gjithsesi provoje.

  Ose po deshe ti fusesh softcam me çelsa biss atehere futi firmware 1.32


  per firmware perdor "block 2" me cas3
  kurse per te fut softcamin perdor "block 14"  softcami i fundit qe gjeta eshte ky qe po te lidh bashke me firmwaret
  Mediatech 0D
  Rai 13°E 0D
  RCS DigiTV keys 01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •