Results 1 to 9 of 9

Thread: c-line per kanalet shqiptare

 1. #1

  c-line per kanalet shqiptare

  pershendetje gjithve
  kush me jep nje c-line

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: c-line per kanalet shqiptare

  ke nje pm, mund ta lexosh

 3. #3

  Re: c-line per kanalet shqiptare

  ku jan more te gjith shqiptaret a nuk ndihmon askushi a me dergoni nje line ju lutem

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  23-04-2005
  Posts
  216
  Uploads
  0

  Re: c-line per kanalet shqiptare

  Quote Originally Posted by notlav View Post
  ku jan more te gjith shqiptaret a nuk ndihmon askushi a me dergoni nje line ju lutem
  c-line jane me lek shoku,ska falas,max.2 dite te lene ;),prandaj bej ndonje pagese

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  03-01-2009
  Location
  Skrapari
  Posts
  179
  Uploads
  30

  Re: c-line per kanalet shqiptare

  "tinial" ka dhe linia pa lek sateduash neper forume te tjera vetem ne shqiptaret i kemi me lek dhe mburremi me "NEN TEREZEN" ne po ajo ndihmoi gjith boten dhe ne nuk ndihmojm njeritjetrin

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Location
  Denmark
  Posts
  293
  Uploads
  0

  Re: c-line per kanalet shqiptare

  Quote Originally Posted by skrap View Post
  "tinial" ka dhe linia pa lek sateduash neper forume te tjera vetem ne shqiptaret i kemi me lek dhe mburremi me "NEN TEREZEN" ne po ajo ndihmoi gjith boten dhe ne nuk ndihmojm njeritjetrin
  me co nje pm se kush ka linja pa leke se jam i interesuar

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  23-04-2005
  Posts
  216
  Uploads
  0

  Re: c-line per kanalet shqiptare

  Quote Originally Posted by skrap View Post
  "tinial" ka dhe linia pa lek sateduash neper forume te tjera vetem ne shqiptaret i kemi me lek dhe mburremi me "NEN TEREZEN" ne po ajo ndihmoi gjith boten dhe ne nuk ndihmojm njeritjetrin
  ka or ka,por jane promotional,e te lene sa per te testuar dhe pastaj e shkepusin.ose kur e nxjerrin ne forum ngarkohet aq shume sa ske ce do se ngec e s'shikohet fare

 8. #8

  Re: c-line per kanalet shqiptare

  hallo gjithve
  o shok ka edh line falesh po qte bejm tash kur shoket nuk na dergojm po nejse po presim ndoshta ka asine qe edhe falas japin po presim
  pershendetje

 9. #9
  New Member
  Join Date
  23-07-2009
  Posts
  1
  Uploads
  0

  Thumbs up kerkoj ndim per c line kush munet me me tregu

  pershendetje te gjithve shqiptarve ne forum.....

Similar Threads

 1. kanalet ukrahina ?
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 16-10-2009, 09:34:22
 2. kanalet shqip ne metabox 2 ?
  By CodeName_23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 20-05-2009, 17:09:47
 3. Pyetje per kanalet austriake
  By gertl in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 20-03-2009, 01:27:03
 4. New Kanalet e trojeve shqiptare faas ne web
  By diarti in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 26-02-2009, 14:51:06
 5. kanalet alb ne canada
  By bleni in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 24-09-2008, 23:56:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •