Page 1 of 93 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 925

Thread: Tring_TST_1000 & INTEK

 1. #1
  Member
  Join Date
  21-04-2009
  Location
  Internet
  Posts
  46
  Uploads
  1

  Question Tring_TST_1000 & INTEK

  Prėshėndetije Ēuna pėr mua (SW_3.0.2_DigisatEmu) ėshtė mė i miri
  sa pėr aparatin e tringut

 2. #2
  Member
  Join Date
  03-03-2009
  Location
  prizren kosov
  Posts
  81
  Uploads
  0

  Re: Tring_TST_1000

  aparati i tring nuk pom me ndizet .
  vetem po fillon te punoj po menjeher fiket dhe vazhdon keshtu a mund te me ndihmoj ndokush
  ju falimenderit

 3. #3
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Re: Tring_TST_1000

  ne qofte se ke 232 serial mund ta besh te punoje. mere softin me siper dhe beje .do te funksionoj
  ose dergoje ne ndonje dyqan dhe do te regullohet.
  po deshiron gje tjeter mundem te te ndihmoje.

 4. #4
  Member
  Join Date
  03-03-2009
  Location
  prizren kosov
  Posts
  81
  Uploads
  0

  Re: Tring_TST_1000

  jo nuk kam sidoqoft te falemnderit

 5. #5
  Member
  Join Date
  03-03-2009
  Location
  prizren kosov
  Posts
  81
  Uploads
  0

  Re: Tring_TST_1000

  plakusat e provova me softin e ri me fut permes 232 e futa por prap e njejta gje.
  me than se duhet me boot

 6. #6
  Member
  Join Date
  21-04-2009
  Location
  Internet
  Posts
  46
  Uploads
  1

  Wink Re: Tring_TST_1000

  Provohe njėherė me kėto
  1-jo nullmodem.rs232
  2-USB_Flash_Download_SW_2.3.7 me rs232
  3-njė nga versionet e mėposhtėme
  4-tė sygjeroj (DigisatEmu_SW_3.0.2)

 7. #7
  Member
  Join Date
  21-04-2009
  Location
  Internet
  Posts
  46
  Uploads
  1

  Re: Tring_TST_1000

  Quote Originally Posted by duadshala View Post
  aparati i tring nuk pom me ndizet .
  vetem po fillon te punoj po menjeher fiket dhe vazhdon keshtu a mund te me ndihmoj ndokush
  ju falimenderit
  1-jo nullmodem.rs232
  2-USB_Flash_Download_SW_2.3.7 ose 2.3.9 Origjinal me rs232
  3-njė nga versionet e mėposhtėme
  4-tė sygjeroj (DigisatEmu_SW_3.0.2)

 8. #8
  Member
  Join Date
  03-03-2009
  Location
  prizren kosov
  Posts
  81
  Uploads
  0

  Re: Tring_TST_1000

  te faliminderit e rregullova problemin

 9. #9
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Post Re: Tring_TST_1000

  i futa njerin nga keto softe tringut por nuk me ben pulti me ka nxjerre pultin jasht pune si mund te veproj

 10. #10

  Re: Tring_TST_1000

  cili nga keta versione eshte i mire, qe punon aparati tst 1000 pa probleme dhe ti lexoje te 2 kartat pa probleme.

Page 1 of 93 1236112651 ... LastLast

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •