Page 14 of 93 FirstFirst ... 49121314151619243964 ... LastLast
Results 131 to 140 of 925

Thread: Tring_TST_1000 & INTEK

 1. #131
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  498
  Uploads
  1

  Re: Tring_TST_1000

  Quote Originally Posted by durresi View Post
  Tring_TST_1000 SoftCam KEY 13.10.2009
  kur poston dicak ben mire te thaush qe eshte per TEST ,sepse kjo qe ke derguar ti nuk ben gje tjer vecse fshin kodet ekzistuse dhe nuk hap asgje.

 2. #132
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  498
  Uploads
  1

  Re: Tring_TST_1000

  Quote Originally Posted by missoervin View Post
  key per tst-1000 dt 15.10.2009
  eshte testuar kjo ?e sakte eshte apo jo?!

 3. #133
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Tring_TST_1000

  Jo une se kam testuar akoma.

 4. #134
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  498
  Uploads
  1

  Re: Tring_TST_1000

  Quote Originally Posted by missoervin View Post
  Jo une se kam testuar akoma.
  mire ok,do e provoj un dhe do ju them.

 5. #135
  New Member
  Join Date
  25-02-2008
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Re: Tring_TST_1000

  tringu me sw digisat MC620DU munde te api TV Globo (13E)

 6. #136
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  498
  Uploads
  1

  Re: Tring_TST_1000

  Quote Originally Posted by missoervin View Post
  key per tst-1000 dt 15.10.2009
  keto kode jan e OK....punoje shume ne rregull!
  faleminderit!

 7. #137
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Tring_TST_1000

  celesat per tst-1000 dt 18/10/09 pa testuar kush i teston te thote keni dhe listen e kanaleve dhe info me poshte.
  Attached Files Attached Files

 8. #138

  Post Re: Tring_TST_1000

  kush me ndimon me frekuencat ose ku munt ti gjej te gjith frekuencat qe perdorin tokesoret ne shqiperi.flm

 9. #139
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,599
  Uploads
  319

  Re: Tring_TST_1000

  Quote Originally Posted by missoervin View Post
  celesat per tst-1000 dt 18/10/09 pa testuar kush i teston te thote keni dhe listen e kanaleve dhe info me poshte.
  Ato te BISS nuk ekzistojne.

 10. #140
  Junior Member
  Join Date
  18-05-2007
  Posts
  12
  Uploads
  0

  Re: Tring_TST_1000

  pershendetje kush mund te me ndimoje me nje liste kanalesh me motor per tring me usb

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •