Digi TV Film: Program TV: 08-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:30 Sisterhood of the travelling pants 2
08:30 The last samurai
11:00 Death race
13:00 Hellboy 2: The golden army
15:00 Tequila sunrise
17:00 Sisterhood of the travelling pants 2
19:00 Shout
20:30 Death race
22:30 Unforgiven
01:00 Out of Africa
04:00 Death race

Digi Film 2

06:30 Out of Africa
09:30 Hellboy 2: The golden army
11:30 Sisterhood of the travelling pants 2
13:31 Interview with the vampire
15:30 Cats and dogs
17:00 Death race
19:00 Hellboy 2: The golden army
21:00 Troy
00:00 Sisterhood of the travelling pants 2
02:00 Hellboy 2: The golden army
04:01 Shout
05:31 The last samurai



AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Alias
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Justitie oarba
02:00 Alias
02:45 Jake 2.0
03:30 Justitie oarba
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Fandango
08:30 Orfeu in infern
10:30 Fata de langa lac
12:05 Soimi
14:00 Culmile libertatii
16:05 Toamna
17:50 Ascensiunea
19:30 Fandango
21:00 Zborul United 93
22:50 Relatia
00:20 McCabe si doamna Miller
02:20 Sarutul care ucide
04:20 Martorul

HBO

06:00 Colegi de camera
07:50 Baschetii fermecati 2
09:25 Nancy Drew
11:05 Omul-Paianjen 3
13:20 Asa tata, asa fiica
14:45 Lectia de box
15:00 Longford
16:30 Cu sufletul pe masa
18:00 Sirena
19:30 Pe platourile de filmare (s)
20:00 Toti prietenii mei pleaca
21:20 Anturaj
21:50 Larry David, inamicul public nr. 1
22:25 Scrisori din Iwo Jima
00:45 Pescuit sportiv
02:10 Necazul cu Dee Dee
03:30 Toti prietenii mei pleaca
04:50 Anturaj
05:20 Larry David, inamicul public nr. 1

ProCinema

07:45 Tom si Jerry:Aventuri bucloase
08:15 Revenirea
08:45 Imaginum
10:15 Krpto,cainele erou
10:45 Laboratul lui Dexter
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Lumea PRO CINEMA
14:15 Veronica Mars
15:15 Bau Bau
15:30 Ruleta destinului
16:30 Crimele din Midsomer
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10:Plan diabolic
00:00 Petrecaretele
00:30 Petrecaretele
01:00 South Park
01:30 Sub Pamant SRL
02:30 Fata de 10
02:35 Plan diabolic
04:00 Petrecaretele
04:30 Petrecaretele
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor:
09:45 Tenis:
10:15 Fotbal:
11:15
11:45 Tenis:
12:45 Tenis:
14:30 Tenis: Circuitul masculin ATP
16:15 Ciclism:
17:15
17:30 Tenis: Circuitul masculin ATP
21:30 Curse de masini:
21:35
21:45 Omnisport:
21:50 Omnisport:
22:00 Lupte pro:
22:30 Lupte pro:
23:25 Omnisport:
23:30 Sporturi de contact:
00:30 Fotbal:
01:30 Ciclism:
02:30

ELVIS