Digi TV Film: Program TV: 09-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:00 Interview with the vampire
08:00 Bird on a whire
10:00 Sisterhood of the travelling pants 2
12:01 Hellboy 2: The golden army
14:01 Death race
16:00 The last samurai
18:30 Cats and dogs
20:00 Hellboy 2: The golden army
22:00 Sisterhood of the travelling pants 2
00:00 Troy
03:00 Tequila sunrise
05:00 Sisterhood of the travelling pants 2

Digi Film 2

08:00 Tequila sunrise
10:00 Death race
12:00 Unforgiven
14:30 Sisterhood of the travelling pants 2
16:31 Hellboy 2: The golden army
18:30 Death race
20:30 Out of Africa
23:30 Bird on a whire
01:30 Death race
03:31 Unforgiven

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Operatiunea de salvare
23:00 The Shield: Lege si faradelege
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 Operatiunea de salvare
02:50 The Shield: Lege si faradelege
03:40 Schimbul trei
04:45 Promo

Cinemax

06:10 Cafeneaua vedetelor
07:00 Fara sex: Suntem englezi!
08:25 Culmile libertatii
10:30 Jocul cu telefonul
11:55 Floricele rosii
13:25 Relatia
14:50 Fericire
16:40 Fara sex: Suntem englezi!
18:05 Detectivele
19:35 Jocul cu telefonul
21:00 Dupa el
22:30 Populatie: 436
00:00 Cand se lasa intunericul
02:10 Ben X
03:40 Skinhead
05:00 Profesorul de liceu

HBO

06:00 Asa tata, asa fiica
07:25 Longford
08:55 Cu sufletul pe masa
10:25 Sirena
11:55 Filme si vedete
12:20 O zi minunata
14:05 Ghost Rider
15:55 Suflete pereche
18:10 Catelul pompier
20:00 Misiunea spatiala
21:25 John Adams
22:35 John Adams
23:25 Misterele Berlinului
01:10 Resident Evil: Disparitia
02:45 Super-rai
04:35 Misiunea spatiala

ProCinema

07:30 Kripto,cainele erou
08:00 La Servici
08:30 Prietenii tai
09:00 Ruleta destinului
10:00 Kripto,cainele erou
10:30 Laboratorul lui Dexter
11:00 Happy Hour
12:15 Teo
13:30 Veronica Mars
14:30 Ruleta destinului
15:30 Cainta
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10
00:00 Petrecaretele
00:30 Petrecaretele
01:00 South Park
01:30 Sub Pamant SRL
02:30 Destine incrucisate
04:00 Petrecaretele
04:30 Petrecaretele
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

Eurosport

09:30
09:35 Jocurile olimpice:
09:40
10:00 Fotbal:
10:05
10:30
11:00 Fotbal:
12:00 Fotbal:
12:45 Fotbal:
13:30 Fotbal:
14:30 Tenis: Circuitul masculin ATP
16:15
17:00 Ciclism:
18:15 Tenis: Circuitul masculin ATP
21:30 Curse de masini:
21:35
21:45 Box:
22:00
00:00 Barci cu motor:
00:30 Ciclism:
00:35
02:10
02:15 Sporturi cu motor:
02:30

ELVIS