Digi TV Film: Program TV: 10-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:01 Hellboy 2: The golden army
09:00 Death race
11:01 Shout
12:30 Sisterhood of the travelling pants 2
14:31 Unforgiven
17:01 Hellboy 2: The golden army
19:00 Bird on a whire
21:00 Death race
23:00 Out of Africa
02:01 Interview with the vampire
04:00 Troy

Digi Film 2

06:01 Cats and dogs
07:31 Interview with the vampire
09:30 Sisterhood of the travelling pants 2
11:30 Hellboy 2: The golden army
13:31 The last samurai
16:01 Death race
18:01 Sisterhood of the travelling pants 2
20:00 Tequila sunrise
22:00 Hellboy 2: The golden army
00:00 Unforgiven
02:30 Sisterhood of the travelling pants 2
04:31 Hellboy 2: The golden army

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 Lost - Naufragiatii
02:50 Mesaje de dincolo
03:40 Schimbul trei
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Ben X
08:35 Strict secret
10:05 Dupa el
11:35 Profesorul de liceu
13:45 Credem in dragoste
15:40 Prietenul
17:10 Hollywood Top 10 - Povesti
17:35 Zambeste
19:30 Strict secret
21:00 Fac ce vreau cu viata mea
23:00 Dillinger
00:45 Iowa
02:25 Povesti americane
03:55 Ultima oprire
05:20 Ultima oprire

HBO

06:00 O zi minunata
07:45 Ghost Rider
09:35 Suflete pereche
11:50 Catelul pompier
13:40 Tabara cu buclul
15:10 Henry Poole
16:45 Cei trei muschetari
18:30 In Maroc
20:00 Vise americane
21:45 Numarul 23
23:25 Marturie sub tortura
01:10 Imperiul mintii
04:05 Vise americane

ProCinema

07:45 Kripto,cainele erou
08:15 La Servici
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Kripto,cainele erou
10:45 Laboratorul lui Dexter
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Dadaca
14:15 Veronica Mars
15:15 Ruleta destinului
16:15 Bau Bau
16:30 Gremlins
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10
00:00 Petrecaretele
00:30 Petrecaretele
01:00 South Park
01:30 Sub Pamant SRL
02:30 Crime si pasiune
04:00 Petrecaretele
04:30 Petrecaretele
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

Eurosport

09:30 Triatlon:
10:00 Fotbal:
10:05
11:00 Fotbal:
12:00 Fotbal:
13:00
14:00 Tenis: Circuitul masculin ATP
14:30 Tenis: Circuitul masculin ATP
15:00
17:00 Ciclism:
18:15 Tenis: Circuitul masculin ATP
21:30 Curse de masini:
21:35
21:50 Omnisport:
21:55 Calarie:
22:55 Calarie:
23:00 Golf: Circuitul European P.G.A.
23:30 Golf: Clubul de Golf
23:35 Navigatie:
00:05 Navigatie:
00:35 Navigatie:
00:45 Fotbal:
01:40
01:45 Fotbal:
02:30

ELVIS