Digi TV Film: Program TV: 11-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:01 Death race
09:01 Hellboy 2: The golden army
11:02 Sisterhood of the travelling pants 2
13:00 Cats and dogs
14:30 The last samurai
17:00 Death race
19:00 Hellboy 2: The golden army
21:00 Sisterhood of the travelling pants 2
23:01 Tequila sunrise

Digi Film 2

06:30 Bird on a whire
08:30 Out of Africa
11:30 Death race
13:31 Hellboy 2: The golden army
15:30 Sisterhood of the travelling pants 2
17:31 Shout
19:00 Interview with the vampire
21:01 Death race
23:01 Troy

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 CSI: New York Criminalistii
23:00 Detectivii din Queensland
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 CSI: New York Criminalistii
02:50 Detectivii din Queensland
03:40 Schimbul trei
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Zile albastre
08:30 Hollywood Top 10
08:55 Zambeste
10:50 Fac ce vreau cu viata mea
12:45 Arthur
14:20 Zile albastre
15:49
15:50 Hollywood Top 10
16:15 Aproape adevarat
17:45 Curiosul George
19:10 Zborul United 93
21:00 Miami Vice
23:10 Gilda
00:40 Casa groazei
02:05 Ucigas virtual
03:50 Zabriskie Point
05:40 South Park:

HBO

06:00 Tabara cu buclul
07:30 Henry Poole
09:05 Cei trei muschetari
10:50 In Maroc
12:20 Un gentleman la New York
13:55 Drumul spre regasire
15:45 Numarul 2
17:15 Babylon 5 - Voci in intuneric
18:30 Romeo si Julieta se casatoresc
20:00 Mici copii
22:15 Dragoste de tata
23:50 Disparuta fara urma
01:40 Monstrul preistoric
03:15 Mici copii
05:30 Filme si vedete

ProCinema

07:45 Kripto,cainele erou
08:15 La Servici
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Kripto,cainele erou
10:45 Laboratorul lui Dexter
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Dadaca
14:30 Veronica Mars
15:30 Bau Bau
15:45 Can-Can
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10:Trupe de elita
00:15 Petrecaretele
00:45 Petrecaretele
01:15 Sub Pamant SRL
02:15 Fata de 10
02:20 Trupe de elita
04:00 Petrecaretele
04:30 Petrecaretele
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

Eurosport

09:30
09:35 Calarie:
09:40
10:30 Fotbal:
10:35
11:30 Fotbal:
12:45 Fotbal:
13:45 Fotbal:
14:30 Tenis: Circuitul masculin ATP
16:15
17:00 Ciclism:
18:15 Tenis: Circuitul masculin ATP
21:30 Curse de masini:
21:35
21:45 Sporturi de contact:
23:00 Curse de masini:
01:00 Raliuri:
01:30 Lupte pro:
02:30

ELVIS