Digi TV Film: Program TV: 12-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:00 Sisterhood of the travelling pants 2
09:00 Shout
10:30 Out of Africa
13:30 Interview with the vampire
15:30 Death race
17:30 Hellboy 2: The golden army
19:30 Sisterhood of the travelling pants 2
21:31 Unforgiven
00:00 Tequila sunrise
02:00 Death race
04:00 Hellboy 2: The golden army

Digi Film 2

06:30 Cats and dogs
08:00 Hellboy 2: The golden army
10:01 Death race
12:00 Tequila sunrise
14:01 Sisterhood of the travelling pants 2
16:00 Troy
19:01 Bird on a whire
21:00 Death race
23:00 Hellboy 2: The golden army
01:00 Interview with the vampire
03:00 Sisterhood of the travelling pants 2
05:00 Shout

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Actiune
22:30 La panda
00:30 David Letterman Show
01:30 Schimbul trei
02:30 Actiune
02:55 La panda
04:35 Schimbul trei
05:25 Promo

Cinemax

07:00 Harper
09:00 Fata de langa lac
10:35 Arthur
12:15 Culmile libertatii
14:25 Detectivele
16:00 Initierea lui Sarah
17:30 Lasii
19:00 Harper
21:00 Partener de viata
22:40 Martorul
00:30 Spaima si scarba in Las Vegas
02:25 De ce au fost ucisi
04:40 Patty Hearst

HBO

06:00 Drumul spre regasire
07:50 Numarul 2
09:25 Babylon 5 - Voci in intuneric
10:40 Romeo si Julieta se casatoresc
12:10 Baschetii fermecati 2
13:45 Comoara Nationala 2
15:50 Maria Antoaneta
17:50 In cautarea norocului
19:30 Cinema, cinema, cinema (s. doc.)
20:00 Dragoste mare
21:00 Pathfinder-Intre doua lumi
22:40 Cartita
01:10 Sub gheata
02:45 Sporturi extreme
04:25 Sporturi extreme 2

ProCinema

07:45 Kripto,cainele erou
08:15 La Servici
08:45 Prietenii tai
09:15 Veronica Mars
10:15 Kripto,cainele erou
10:45 Laboratorul lui Dexter
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Dadaca
14:15 Un medic in familie
15:15 Entertainment News
16:15 Bau Bau
16:30 Un baiat cu idei
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10
00:00 Prison Break
01:00 Mana mortii
02:30 Fata de 10
02:35 Ucigasul dinauntru
04:00 Prison Break
04:45 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30
09:40 Campionatul mondial de turisme FIA:
10:00 Raliuri:
10:30 Fotbal:
11:30 Fotbal:
12:15 Fotbal:
13:30 Tenis: Circuitul masculin ATP
14:30 Tenis: Circuitul masculin ATP
16:15
16:45 Ciclism:
17:30
18:15 Tenis: Circuitul masculin ATP
21:30 Fotbal:
23:35 Curse de masini:
23:45 Raliuri:
00:15 Fotbal:
01:15 Omnisport:
01:30 Barci cu motor:
01:55 Raliuri:
02:30

ELVIS