Digi TV Film: Program TV: 13-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 Troy
09:00 Cats and dogs
10:30 Sisterhood of the travelling pants 2
12:30 Bird on a whire
14:30 Death race
16:30 Hellboy 2: The golden army
18:30 The last samurai
21:00 Sisterhood of the travelling pants 2
23:00 Shout
00:30 Out of Africa
03:30 Sisterhood of the travelling pants 2
05:31 Interview with the vampire

Digi Film 2

06:30 Unforgiven
09:00 Death race
11:00 Hellboy 2: The golden army
13:00 Out of Africa
16:00 Sisterhood of the travelling pants 2
18:00 Tequila sunrise
20:00 Death race
22:00 Hellboy 2: The golden army
00:00 Troy
03:00 Death race
05:00 Hellboy 2: The golden army

AXN

07:00 The Amazing Race
08:00 The Amazing Race
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Mesaje de dincolo
12:00 Spitalul All Saints
13:30 Spitalul All Saints
14:00 Spitalul All Saints
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 Survivor - Cook Islands
18:05 Oamenii lui Paco
20:00 Mesaje de dincolo
21:00 CSI: New York Criminalistii
22:00 Minti criminale
23:00 Pe jumatate mort
01:00 CSI: New York Criminalistii
02:00 Oamenii lui Paco
03:30 Mesaje de dincolo
04:30 Promo

Cinemax

06:25 Cafeneaua vedetelor
07:00 Acceptat
08:30 Floricele rosii
10:00 Fara sex: Suntem englezi!
11:30 Noaptea mea cu Maud
13:20 Ascensiunea
14:55 Strict secret
16:25 Prietenul
17:55 Impotriva curentului
19:25 Acceptat
21:00 Omul din interior
23:05 Cer nesfarsit
00:40 Colturi intunecate
02:10 Hoti si mincinosi
04:05 Fata tatei
05:35 Turbare

HBO

06:00 Un an bun
07:55 Suflete pereche
10:10 Superman: Ziua Judecatii
11:30 Misiunea spatiala
12:55 Cine pe cine iubeste
14:35 Esti gata pentru iubire?
16:05 Shine a Light
18:05 Un an bun
20:00 Anturaj
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Jurnalul unui scandal
22:30 Misterele Berlinului
00:15 Tipatul bufnitei
01:55 Seducatorul fara chip
03:45 Wall Street

ProCinema

08:00 Pro Motor
08:45 Kripto,cainele erou
09:15 Laboratorul lui Dexter
09:45 La Servici
10:15 Un medic in familie
11:15 Descopera Romania
11:45 Bau Bau
12:00 Entertainment News
13:00 Un baiat cu idei
15:00 Prietenii tai
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Poirot
17:00 Veronica se intoarce
19:00 Revenirea
19:30 Revenirea
20:00 Monk
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
22:00 CineTePrinde
00:15 Cracker: Psihologia crimei
01:15 CineTePrinde
03:00 Cracker: Psihologia crimei
03:45 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Curse de masini:
10:15 Raliuri:
10:45 Curse de masini:
11:45 Ciclism:
13:00 Fotbal:
14:30 Curse de masini:
15:30 Curse de masini:
16:30 Ciclism:
17:00 Ciclism:
18:10 Curse de masini:
18:15 Tenis: Circuitul masculin ATP
18:55 Tenis: Circuitul masculin ATP
19:00 Tenis: Circuitul masculin ATP
20:00 Curse de masini:
21:30 Calarie:
22:55 Curse de masini:
23:00 Raliuri:
23:30 Curse de masini:
04:00 Curse de masini:

ELVIS