Digi TV Film: Program TV: 14-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 Death race
09:30 Hellboy 2: The golden army
11:31 Unforgiven
14:00 Sisterhood of the travelling pants 2
16:00 Cats and dogs
17:30 Hellboy 2: The golden army
19:30 Tequila sunrise
21:30 Death race
23:30 The last samurai
02:00 Shout
03:30 Bird on a whire
05:30 Death race

Digi Film 2

07:01 Bird on a whire
09:00 Sisterhood of the travelling pants 2
11:01 Out of Africa
14:00 Hellboy 2: The golden army
16:00 Shout
17:30 Death race
19:30 Sisterhood of the travelling pants 2
21:30 Interview with the vampire
23:33 Unforgiven
02:00 Hellboy 2: The golden army
04:00 Cats and dogs
05:30 Sisterhood of the travelling pants 2

AXN

07:00 The Amazing Race
08:00 The Amazing Race
09:00 Stargate: Atlantis
10:00 Stargate: Atlantis
11:00 In slujba diavolului
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Spitalul All Saints
14:00 Schimbul trei
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 The Amazing Race
18:05 Internatul
19:50 Vanatorii de fantome
22:00 Mesaje de dincolo
23:00 Lost - Naufragiatii
00:00 Oamenii lui Paco
01:20 Internatul
03:05 Lost - Naufragiatii
03:55 Oamenii lui Paco

Cinemax

07:00 La rascruce de vanturi
08:45 Fericire
10:35 Detectivele
12:10 Aurul negru din Oklahoma
14:00 Toamna
15:45 Soimul moare
17:30 Bun venit la Farewell Gutmann!
19:15 La rascruce de vanturi
21:00 Robert Zimmermann e indragostit
22:40 Iubire adevarata
23:00 Sweeney Todd:
00:55 Profesorul de liceu
02:55 Credinciosii
04:35

HBO

06:00 Cosmarul din casa de vis
07:30 Cu sufletul pe masa
09:00 Asa tata, asa fiica
10:25 Tabara cu buclul
11:55 Se mai schimba lucrurile
13:35 Catelul pompier
15:25 Ghost Rider
17:15 Dragoste mare
19:30 Filme si vedete
20:00 In valea terebintilor
22:00 Dragoste mare
23:00 Resident Evil: Disparitia
00:35 Tenacious D-Pana destinului
02:10 Steaguri pline de glorie

ProCinema

08:00 Revenirea
08:30 Revenirea
08:45 Icstrim TiVi
09:15 Tom si Jerry:Aventuri buclucase
09:45 Pro Motor
10:30 Hollywood Buzz
11:00 Zoom in 10
11:15 La Servici
11:45 Prietenii tai
12:15 Poirot
13:15 Veronica se intoarce
15:00 Lumea PRO CINEMA
15:30 Poirot
16:30 Erou din intamplare
19:00 Revenirea
19:30 Revenirea
20:00 Baieti buni
21:00 B.D. in alerta
23:15 Cu primele 20 de milioane e mai greu
01:15 Sub Pamant SRL
02:15 Misiune la Moscova

Eurosport

12:00 Ciclism:
13:05 Curse de masini:
13:15 Curse de masini:
14:15 Curse de masini:
16:15 Ciclism:
18:00 Tenis: Circuitul masculin ATP
19:25 Curse de masini:
19:30 Fotbal:
21:30 Box:
23:30 Sporturi cu motor:
23:45 Raliuri:
00:15 Ciclism:
01:45 Raliuri:
02:15 Sporturi cu motor:
02:45

ELVIS