Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: Program per gjetje shifrash

 1. #1
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Program per gjetje shifrash

  Ketu keni nje program per gjetjen e celesave online.
  Mjafton te keni nje lidhje interneti dhe te kerkoni Kodin.

  Shpresoj Tju vleje dhe juve.
  Per mua eshte i papare....

 2. #2
  Super Moderator gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,387
  Uploads
  1,424

  Re: Program per gjetje shifrash

  O Durresi, File i Wordit ishte ne rregull, por ky File tjeter ishte me virus, se ma fshiu antivirusi menjehere.

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Program per gjetje shifrash

  Quote Originally Posted by gertl View Post
  O Durresi, File i Wordit ishte ne rregull, por ky File tjeter ishte me virus, se ma fshiu antivirusi menjehere.
  un e kontrollova ne dy pc te ndryshem me norton antivirus dhe me nod32 dhe rezulton ne rregull.

  ti ça antivirusi perdor?

 4. #4
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: Program per gjetje shifrash

  Une sapo e pashe kete post dhe e provova por asnje virus

 5. #5
  Super Moderator gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,387
  Uploads
  1,424

  Re: Program per gjetje shifrash

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  un e kontrollova ne dy pc te ndryshem me norton antivirus dhe me nod32 dhe rezulton ne rregull.

  ti ça antivirusi perdor?
  Une kam norton dhe ai nuk reagoi fare por kam dhe nje Malwarebytes' Anti-Malware qe sapo klikova mbi file uleriti me te madhe dhe e fshiu direkt.
  Nejse po e hap edhe nje here ne shtepi se tani jam akoma ne pune.
  tung

 6. #6
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: Program per gjetje shifrash

  Quote Originally Posted by gertl View Post
  Une kam norton dhe ai nuk reagoi fare por kam dhe nje Malwarebytes' Anti-Malware qe sapo klikova mbi file uleriti me te madhe dhe e fshiu direkt.
  Nejse po e hap edhe nje here ne shtepi se tani jam akoma ne pune.
  tung
  Me te thene te drejten nuk ja vlen ky program

  Ti mund te thuash pse ?

  Une e testova dhe kur dalin celsat P.sh digi tv keys ky i nxjerr mbas 40 minutash keshtu qe nuk ja vlen

 7. #7
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Program per gjetje shifrash

  Gerti ka mundesi qe antivirusi yt mund te mos njohe ndonje dosjje te tij e thjesht te thote qe mund te jete e rrezikshme se dhe une me kaspersky jam dhe sma ben nje gje te tille.
  Dhe nqs thua qe sja vlen si program, edhe mbase, nqs ti ke mundesi te tjera qe mund gjesh dhe me shpejt shifrat na e thuaj ta ndajme se bashku. :)

  Gjithsesi ne jemi ketu per te shperndare me te tjeret ate qe mendojme se ja vlen per tu shperndare. Thnx

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  24-03-2009
  Location
  Albania
  Posts
  107
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: Program per gjetje shifrash

  i testuar me avast anti virus dhe nuk ka asgje.mos kini frike.(se u be si chat anti virusi)si soft nuk eshte i keq dhe celsat e digi tv mua me nje linje bloze qe kam mi nxjerr pernjeheresh.

 9. #9
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: Program per gjetje shifrash

  Quote Originally Posted by durresi View Post
  Gerti ka mundesi qe antivirusi yt mund te mos njohe ndonje dosjje te tij e thjesht te thote qe mund te jete e rrezikshme se dhe une me kaspersky jam dhe sma ben nje gje te tille.
  Dhe nqs thua qe sja vlen si program, edhe mbase, nqs ti ke mundesi te tjera qe mund gjesh dhe me shpejt shifrat na e thuaj ta ndajme se bashku. :)

  Gjithsesi ne jemi ketu per te shperndare me te tjeret ate qe mendojme se ja vlen per tu shperndare. Thnx
  @durresi mos me keqkupto te lutem programi qe ti ke postuar eshte shume i vlefshem por po them se per ata qe i duan kodet sapo te mbyllen nuk ja vlen, se sic thashe tek ky programi kodet dalin 40 minuta mbrapa me kupton sa rrine duke pritur kete program duke nxjerr kodet e digi tv ose te ndonje tjetri ato kane dale ne forum shume kohe me perpara

 10. #10
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Program per gjetje shifrash

  Nuk po te keqkuptoj, do provojme shume derisa te gjejme me te miren.
  si tha ai kur gjeti driten, "Seshte se kam deshtuar me mijera here, por me mijera here kuptova qe ata sjane drita. :)

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

 1. HELP :want program
  By MAX233 in forum General Discussion: Programmers
  Replies: 0
  Last Post: 14-08-2008, 12:24:51
 2. How to re-program MR?
  By Dimmol in forum Matrix Reborn Cam
  Replies: 6
  Last Post: 17-03-2006, 11:57:23
 3. I Want Last Program
  By almadi in forum Gold Card and Silver Card
  Replies: 1
  Last Post: 06-05-2005, 10:32:04

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •