Digi TV Film: Program TV: 15-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 Troy
10:30 Hellboy 2: The golden army
12:30 Sisterhood of the travelling pants 2
14:31 Interview with the vampire
16:30 Death race
18:30 Cats and dogs
20:00 Hellboy 2: The golden army
22:00 Sisterhood of the travelling pants 2

Digi Film 2

07:30 Out of Africa
10:30 Death race
12:30 Tequila sunrise
14:30 Hellboy 2: The golden army
16:31 Sisterhood of the travelling pants 2
18:30 The last samurai
21:00 Death race
23:00 Troy

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Alias
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:50 Mesaje de dincolo
03:35 Schimbul trei
04:35 Promo

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
07:00 Aurul negru din Oklahoma
08:50 Profesorul de liceu
10:50 Soimul moare
12:35 Dupa el
14:10 Bun venit la Farewell - Gutmann!
16:00 Lasii
17:30 Aproape adevarat
19:05 Credem in dragoste
21:00 Nevasta aviatorului
22:45 Drumul spre nicaieri
00:15 Skinhead
01:40 Drum fara intoarcere
03:10 la multi ani, sa traiesc!
05:00 Holly

HBO

06:00 Catelul pompier
07:50 Cinema, cinema, cinema
08:20 Ghost Rider
10:10 Dragoste mare
12:25 Trafic
12:45 Numarul 2
14:20 Vise americane
16:05 O zi minunata
17:55 Baschetii fermecati 2
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Un sarut adevarat
21:45 Anturaj
22:15 Larry David, inamicul public nr. 1
22:45 Sporturi extreme
00:25 Ma omori cu zile
01:55 Borat
03:20 Furia monstrului
04:55 Anturaj
05:25 Larry David, inamicul public nr. 1

ProCinema

07:15 Tom si Jerry: Aventuri buclucase
07:45 Monk
08:45 Pokemon: Cometa Milennium
10:15 Kripto,cainele erou
10:45 Laboratorul lui Dexter
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Lumea PRO CINEMA
14:15 Veronica Mars
15:15 Bau Bau
15:30 Ruleta destinului
16:30 Crimele din Midsomer
18:00 La servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
20:00 Serii fara limite:Cititorii de oase
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10
00:00 Echipa de fotbal Playboy
01:00 Sub Pamant SRL
02:00 Fata de 10
02:05 Operatiunea Golden Phoenix
03:45 Echipa de fotbal Playboy
04:30 Cititorii de oase
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo Tv

Eurosport

09:30 Raliuri: Campionatul Mondial
10:00 Curse de masini:
10:45 Sporturi cu motor:
11:00 Ciclism:
12:30
12:45 Tenis: Circuitul masculin ATP
14:00
14:15 Fotbal:
15:30
16:00 Ciclism:
17:00
17:45 Tenis: Circuitul masculin ATP
18:30
19:15 Snooker:
20:00
20:15 Cel mai puternic om:
21:15 Omnisport:
21:20 Omnisport:
21:30 Skandenberg: PAL/NAL
22:00 Lupte Pro:
22:30 Lupte Pro:
23:25 Omnisport:
23:30 Sporturi cu motor:
00:30 Fotbal:
02:00 Sporturi cu motor:
02:15 Omnisport:
02:45

ELVIS