Digi TV Film: Program TV: 16-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 Death race
09:01 Sisterhood of the travelling pants 2
11:00 The last samurai
13:30 Shout
15:01 Hellboy 2: The golden army
17:00 Out of Africa
20:01 Sisterhood of the travelling pants 2
22:00 Death race
00:01 Bird on a whire
02:01 Troy
05:00 Death race

Digi Film 2

06:00 Shout
07:30 Bird on a whire
09:31 Hellboy 2: The golden army
11:30 Troy
14:30 Sisterhood of the travelling pants 2
16:30 Death race
18:31 Unforgiven
21:00 Hellboy 2: The golden army
23:00 Something is gotta give
01:30 Out of Africa
04:30 Unforgiven

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Operatiunea de salvare
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 Operatiunea de salvare
03:40 Schimbul trei
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Scoala pentru toti
08:40 Lasii
10:05 Credem in dragoste
12:00 Hollywood Top 10
12:25 Zile albastre
14:00 Soimi
15:50 Orfeu in infern
17:50 Minciuni
19:20 Scoala pentru toti
21:00 Zabriskie Point
22:50 Casa de nisip
00:45 Zborul United 93
02:35 South Park
03:55 Jade
05:30 Scaunul de tortura

HBO

06:00 Numarul 2
07:35 Vise americane
09:20 O zi minunata
11:10 Baschetii fermecati 2
12:45 Colegi de camera
14:30 Acopera-mi inima
16:35 Visul Cassandrei
18:20 Bernard si Doris
20:00 Revolutia doamnei Ratcliffe
21:40 John Adams
22:30 John Adams
23:40 Sporturi extreme 2
01:10 Cred ca imi iubesc nevasta
02:45 Teroare in Paris
04:15 Revolutia doamnei Ratcliffe

ProCinema

07:45 Kripto,cainele erou
08:15 Prietenii tai
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Kripto,cainele erou
10:45 Laboratorul lui Dexter
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Veronica Mars
14:45 Ruleta destinului
15:45 Bau Bau
16:00 Sobe si banci
18:00 La servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Unde dai si unde crapa
00:00 Fete bune se dezbraca
00:59
01:00 Sub Pamant SRL
02:00 Fata de 10
02:05 Unde dai si unde crapa
03:45 Fete bune se dezbraca
04:30 Supernatural
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo Tv

Eurosport

09:30 Sporturi extreme: YOZ
10:30 Fotbal:
12:00 Ciclism:
13:30 Fotbal:
14:30 Fotbal:
15:15
15:30 Fotbal:
17:00 Ciclism:
18:30 Fotbal:
18:45
19:15 Biliard artistic:
20:15 Biliard artistic:
20:30
21:15 Box:
22:00 Box:
00:00 Raliuri: Campionatul Mondial
01:00 Curse de masini:
01:30
02:00 Curse de masini:

ELVIS