Results 1 to 6 of 6

Thread: ndihme per Canal+ NL

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  ndihme per Canal+ NL

  kush mund te me jape ndonje informacjon se ne cilet aparat punojne keto kanale Canal+ NL ku mund tia hedhesh celsat me dore se i shoh qe dalin gjithnje celsa per keto kanale dhe une i provoj ne starsat 50 usb metabox fta dhe sat+ qe ka seka2 por ne asnje nuk me hapet.me jepni nje informacion po vetem gjera te sigurta ose te provuara

 2. #2

  Re: ndihme per Canal+ NL

  Quote Originally Posted by geni_ko View Post
  kush mund te me jape ndonje informacjon se ne cilet aparat punojne keto kanale Canal+ NL ku mund tia hedhesh celsat me dore se i shoh qe dalin gjithnje celsa per keto kanale dhe une i provoj ne starsat 50 usb metabox fta dhe sat+ qe ka seka2 por ne asnje nuk me hapet.me jepni nje informacion po vetem gjera te sigurta ose te provuara
  canal+ nl/ hapen vetem me karten abracadabra,dhe moduli DIABLO
  me vjen keq por nuk i hape aparat tjeter

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: ndihme per Canal+ NL

  faleminder per sqarimin po keta cna i nxjerin atehere kot sa per te ngatruar

 4. #4
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: ndihme per Canal+ NL

  Quote Originally Posted by hallowinside View Post
  canal+ nl/ hapen vetem me karten abracadabra,dhe moduli DIABLO
  me vjen keq por nuk i hape aparat tjeter
  Gjithashtu dhe ne mosc card

 5. #5

  Re: ndihme per Canal+ NL

  Quote Originally Posted by geni_ko View Post
  faleminder per sqarimin po keta cna i nxjerin atehere kot sa per te ngatruar
  celsat jane vetem per modulin diablo
  vetem kur softi auto ka probleme,atehere mundesh ti fusesh manual
  tek abra nuk ka nevoje se futen me ane te sofit dhe nuk ka asnje lloj problemi
  pra sherbejne per DIABLO

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: ndihme per Canal+ NL

  konfirmoj ate qe tha antari me siper, ato çelsa jane vetem per diablo cam wifi ose light v2.3

Similar Threads

 1. Replies: 0
  Last Post: 02-12-2009, 10:47:01
 2. Question Ndihme
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 13-08-2009, 17:27:20
 3. ndihme
  By shkup in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 12-06-2009, 08:00:33
 4. Question Ndihme
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 01-11-2008, 19:32:48
 5. ndihme
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 01-11-2008, 18:58:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •