Digi TV Film: Program TV: 17-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:02 Shout
08:31 The last samurai
11:01 Hellboy 2: The golden army
13:01 Something is gotta give
15:30 Death race
17:30 Unforgiven
20:01 Hellboy 2: The golden army
22:00 Out of Africa
01:01 Death race
03:01 Something is gotta give
05:31 The last samurai

Digi Film 2

07:00 Hellboy 2: The golden army
09:00 Bird on a whire
11:00 Death race
13:00 Troy
16:00 Hellboy 2: The golden army
18:00 Shout
19:31 Death race
21:30 The last samurai
00:00 Troy
03:01 Hellboy 2: The golden army
05:00 Out of Africa

AXN

07:00 Sue Thomas
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 Lost - Naufragiatii
02:50 Mesaje de dincolo
03:40 Schimbul trei
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Arthur
08:40 Impotriva curentului
10:15 Hollywood Top 10
10:40 Soimi
12:30 Initierea lui Sarah
14:00 Minciuni
15:30 Hollywood Top 10
15:55 Zborul United 93
17:45 Arthur
19:20 Robert Zimmermann e indragostit
21:00 Pandemia
22:35 Omul din interior
00:40 Mancare de caine
02:10 Scaunul de tortura
03:50 Dansatoarea zombi
05:25 Impotriva curentului

HBO

06:00 Colegi de camera
07:50 Pe platourile de filmare
08:20 Acopera-mi inima
10:20 Visul Cassandrei
12:05 Lectia de box
12:20 Bernard si Doris
14:00 O dragoste implinita
15:50 Omul-Paianjen 3
18:10 Drumul spre regasire
20:00 In valea terebintilor
22:00 Nivelul groazei
23:35 Joi
00:10 Cartita
02:40 10 produse sau mai putin
04:00 In valea terebintilor

ProCinema

07:45 Kripto,cainele erou
08:15 Prietenii tai
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Kripto,cainele erou
10:45 Scooby Doo
11:00 Happy Hour
12:00 Teo
13:00 Veronica Mars
14:00 Blue Collar TV
14:30 Blue Collar TV
15:00 Poveste din Cartierul de Vest
18:00 La servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10:A fost odata
00:15 Frumuseti din California
01:15 Sub Pamant SRL
02:15 Da, doamna
03:45 Frumuseti din California
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo Tv

Eurosport

09:30 Triatlon:
10:00 Jocurile paralimpice:
11:00 Raliuri: Campionatul Mondial
12:00 Fotbal:
14:00 Fotbal:
16:00 Tenis: Circuitul masculin ATP
17:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
19:00 Atletism:
21:30 Formula 1: Fabrica
22:00 Omnisport:
22:05 Calarie:
22:10 Golf: Circuitul American P.G.A.
23:10 Golf: Clubul de Golf
23:15 Navigatie:
23:30 Omnisport:
23:40
23:45
00:00 Atletism:
00:30
01:30 Fotbal:

ELVIS