Digi TV Film: Program TV: 18-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


08:01 Hellboy 2: The golden army
10:00 Unforgiven
12:30 Death race
14:31 Out of Africa
17:30 Bird on a whire
19:31 Troy
22:30 Hellboy 2: The golden army

Digi Film 2

08:01 Death race
10:00 Bird on a whire
12:01 Shout
13:30 Hellboy 2: The golden army
15:31 The last samurai
18:01 Death race
20:00 Something is gotta give
22:30 Unforgiven

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 Detectivii din Queensland
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:50 Detectivii din Queensland
03:35 Schimbul trei
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Mancare de caine
08:25 Robert Zimmermann e indragostit
10:00 Floricele rosii
11:30 Ascensiunea
13:05 Prietenul
14:35 Fara sex:Suntem englezi
16:00 Umbra nimanui
17:50 Toamna
19:35 Fara sex:Suntem englezi
21:00 Dadaca McPhee
22:40 Cine bate la usa mea?
00:10 Hollywood Top 10
00:35 Povesti americane
02:05 Expresul de la miezul noptii
04:05 Cand se lasa intunericul

HBO

06:00 O dragoste implinita
07:50 Omul-Paianjen 3
10:05 Drumul spre regasire
11:55 Wall Street
14:00 Ora de varf 3
15:30 Bun venit in Coreea de Nord!
16:50 Cine pe cine iubeste
18:30 Longford
20:00 Scrisori din Iwo Jima
22:20 Viata lui Timofei Berezin
23:55 Pathfinder - Intre doua lumi
01:35 Jurnalul unui scandal
03:05 Pescuit sportiv
04:25 Sub gheata

ProCinema

07:45 Kripto,cainele erou
08:15 Prietenii tai
08:45 Prietenii tai
09:15 Blue Collar TV
09:45 Blue Collar TV
10:15 Kripto,cainele erou
10:45 Scooby Doo
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Pro Motor
14:30 Veronica Mars
15:30 Bau bau
15:45 Misterele crimei din Manhattan
18:00 La servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
20:00 Serii fara limite:Unitatea
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Viziuni macabre
00:15 Clubul lenjeriei
01:15 Sub Pamant SRL
02:15 Captivi in infern
03:45 Clubul lenjeriei
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo Tv

Eurosport

09:30 Campionatul mondial de turisme FIA
10:00 Formula 1: Fabrica
10:30 Fotbal:
11:30 Fotbal:
12:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
13:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
15:15
17:00 Tenis: Circuitul masculin ATP
18:45
20:00
20:30 Skandenberg: PAL/NAL
21:00 Sporturi cu motor:
00:00 Raliuri: Campionatul Mondial
00:30 Lupte Pro:
01:30 Lupte Pro:
02:00 Fotbal:
02:15 Omnisport:
02:30

ELVIS