Digi TV Film: Program TV: 19-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:31 Death race
09:30 Hellboy 2: The golden army
11:31 The last samurai
14:01 Troy
17:00 Death race
19:00 Hellboy 2: The golden army
21:00 Bird on a whire
23:01 Something is gotta give
01:31 The last samurai
04:01 Troy

Digi Film 2

07:01 Troy
10:00 Something is gotta give
12:30 Death race
14:31 Hellboy 2: The golden army
16:30 Unforgiven
19:00 The last samurai
21:30 Out of Africa
00:31 Shout
02:00 Unforgiven
04:30 Death race

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
21:00 Foc salbatic
22:00 Actiune
22:30 Benzina, masa, casa
00:30 David Letterman Show
01:30 Schimbul trei
02:30 Actiune
02:55 Benzina, masa, casa
04:35 Schimbul trei
05:25 Promo

Cinemax

06:15 Cafeneaua vedetelor
07:00 Bun venit la Farewell - Gutmann!
08:45 Ascensiunea
10:20 Nevasta aviatorului
12:05 Dadaca Mc Phee
13:40 Hollywood Top 10
14:05 Fericire
15:55 Toamna
17:40 Nevasta aviatorului
19:25 Ben X
21:00 Marele Lebowski
22:55 Educatia lui Charlie Banks
00:35 Mlastina
02:05 Un print in America
04:00 Ben X
05:35 Padurea mortii

HBO

06:00 Ora de varf 3
07:30 Bun venit in Coreea de Nord!
08:50 Cine pe cine iubeste
10:25 Filme si vedete
10:55 Longford
12:25 Conflictul
14:15 Trafic
14:35 Se mai schimba lucrurile
16:15 Casuta de Craciun
18:00 Marele alibi
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Dragoste mare
20:50 Venetia
21:00 Nobel si fiul
22:55 Cred ca imi iubesc nevasta
00:30 Copiii tatalui
02:20 Dragoste de tata
03:55 Valuri
04:15 Cursa din Hazzard 2

ProCinema

07:45 Kripto,cainele erou
08:15 Prietenii tai
08:45 Prietenii tai
09:15 Veronica Mars
10:15 Kripto,cainele erou
10:45 Scooby Doo
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Misterele crimei din Manhattan
15:45 Entertainment News
16:45 Bau Bau
17:00 La servici
17:30 Dadaca
18:00 Primul sarut
20:00 Arma dreptatii
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10:O lume perfecta
00:45 Femei in viteza
01:45 Prison break
02:30 Arma dreptatii
04:00 Femei in viteza
04:45 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Barci cu motor:
10:00 Fotbal:
11:30 Atletism:
13:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
14:30
16:30
17:00 Tenis: Circuitul masculin ATP
18:30
20:15 Raliuri:
21:15 Raliuri:
21:45 Cel mai puternic om:
22:45 Omnisport:
23:00 Skandenberg: PAL/NAL
23:30 Raliuri:
00:00 Raliuri:
01:00 Formula 1: Fabrica
01:30 Sporturi extreme: YOZ
02:00

ELVIS