Digi TV Film: Program TV: 20-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 Hellboy 2: The golden army
09:01 Death race
11:00 Shout
12:31 Unforgiven
15:02 Hellboy 2: The golden army
17:00 Bird on a whire
19:01 Death race
21:00 Something is gotta give
23:30 Out of Africa
02:30 Bird on a whire
04:31 Something is gotta give

Digi Film 2

06:30 Bird on a whire
08:30 Something is gotta give
11:00 Hellboy 2: The golden army
13:00 Death race
15:00 Out of Africa
18:00 The last samurai
20:31 Hellboy 2: The golden army
22:30 Troy
01:30 Shout
03:00 Hellboy 2: The golden army
05:00 Out of Africa

AXN

07:00 The Amazing Race
08:00 The Amazing Race
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Mesaje de dincolo
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Spitalul All Saints
14:00 Spitalul All Saints
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 Survivor - Cook Islands
18:45 Oamenii lui Paco
20:30 Cea mai rea saptamana
21:00 CSI: New York - Criminalistii
22:00 Minti criminale
23:00 Camera de refugiu
01:10 CSI: New York - Criminalistii
02:10 Oamenii lui Paco
03:45 Mesaje de dincolo
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Fata de langa lac
08:35 Scoala pentru toti
10:10 Curiosul George
11:35 Umbra nimanui
13:25 Aproape adevarat
15:00 Lasii
16:25 Zile albastre
17:55 Initierea lui Sarah
19:25 Fata de langa lac
21:00 Purple Violets
23:00 De la Londra la Brighton
00:25 Zabriskie Point
02:10 La multi ani, sa traiesc!
04:00 Iowa
05:40 South Park

HBO

06:00 Comoara Nationala 2
08:00 Nancy Drew
09:40 O zi minunata
11:30 Sirena
13:00 Romeo si Julieta se casatoresc
14:30 Moulin Rouge!
16:35 Toti prietenii mei pleaca
17:55 Comoara Nationala 2
20:00 Anturaj
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Reteta dragostei
22:45 Borat
00:10 Teroare in Paris
01:45 Marturie sub tortura
03:30 Copiii Domnului
04:40 Necazul cu Dee Dee

ProCinema

09:00 Pro Motor
09:45 Kripto,cainele erou
10:15 Scooby Doo
10:45 Dadaca
11:15 Descopera Romania
11:45 Hollywood Buzz
12:15 Bau Bau
12:30 Entertainment News
13:30 Primul sarut
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Paza de coasta
17:00 Un saltimbanc la Polul Nord
19:00 Monk
20:00 Pacatele Evei
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
22:00 Nascuti asasini
00:30 Orhideea salbatica 2
02:45 Cracker: Psihologia crimei
03:15 Nascuti asasini
05:15 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Raliuri:
10:35 Atletism:
12:00 Formula 1: Fabrica
12:30 Raliuri:
13:00 Formula 2:
14:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
16:00 Tenis: Circuitul masculin ATP
18:00 Atletism:
21:15 Sporturi de contact:
22:15 Raliuri:
23:15 Raliuri:
23:45 Sporturi de contact:
02:00 Raliuri:
03:00

ELVIS