Digi TV Film: Program TV: 22-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:31 Shout
08:00 Hellboy 2: The golden army
10:01 Death race
12:00 Something is gotta give
14:30 Bird on a whire
16:31 Unforgiven
19:01 Death race
21:00 Hellboy 2: The golden army
23:00 Troy

Digi Film 2

08:00 Bird on a whire
10:00 Unforgiven
12:31 Hellboy 2: The golden army
14:30 The last samurai
17:00 Death race
19:01 Out of Africa
22:00 Something is gotta give

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 Alias
02:45 Mesaje de dincolo
03:30 Schimbul trei
04:25 Promo

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
07:00 Un print in America
08:55 Ben X
10:25 Hollywood Top 10
10:50 Noaptea mea cu Maud
12:40 Anul lupului
14:15 Arthur
15:50 Fara sex: Suntem englezi!
17:15 Noaptea mea cu Maud
19:05 Un print in America
21:00 Casatorie dorita
22:40 Profesorul de liceu
00:50 Camera mortii
02:45 Casa de nisip
04:40 Credinciosii

HBO

06:00 Henry Poole
07:35 Wall Street
09:40 Cinema, cinema, cinema
10:05 La vie en rose
12:25 Santinela
14:10 Domnul Woodcock
15:35 Un gentleman la New York
17:30 Maria Antoaneta
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Tenacious D - Pana destinului
21:35 Anturaj
22:10 Larry David, inamicul public nr. 1
22:45 Seducatorul fara chip
00:35 Southland Tales
03:05 Misterele Berlinului
04:50 Anturaj
05:25 Larry David, inamicul public nr. 1

National Geographic

06:00 Misterele crestinatatii
07:00 Planeta carnivorelor
08:00 Predator CSI
09:00 Creierul muzical
10:00 Sunt sclipitor!
11:00 Tantarul malefic
12:00 Planeta la control
13:00 Calatorii periculoase
14:00 Creierul muzical
15:00 Sunt sclipitor!
16:00 Paradisul serpilor
17:00 Predator CSI
18:00 Charley Boorman: Cu orice pret
19:00 Planeta la control
20:00 Interpol
21:00 Penitenciar USA
22:00 Cod Rosu:
23:00 Dezastre in aer
00:00 Penitenciar USA
01:00 Cod Rosu:
02:00 Interpol
03:00 Penitenciar USA
04:00 Cod Rosu:
05:00 Planeta la control

ProCinema

07:45 Tom si Jerry:
08:15 Paza de coasta
09:15 Calatoria lui Popeye
10:15 Kripto, cainele erou
10:45 Scooby Doo
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Veronica Mars
14:45 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
15:00 Blue Collar TV
15:30 Blue Collar TV
16:00 Crimele din Midsomer:
18:00 La servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
20:00 Cititorii de oase
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Cauza si efect 3
23:45 Fetele de la Hooters
00:45 Sub Pamant SRL
01:45 Mama mea vitrega
03:30 Fetele de la Hooters
04:15 Cititorii de oase
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor:
10:00 Superbike:
11:00 Campionatul mondial de turisme FIA:
12:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
13:00 Tenis: Circuitul masculin ATP
14:00 Canotaj:
16:00 Atletism:
19:00 Snooker:
20:15 Cel mai puternic om:
21:15 Omnisport:
21:20 Omnisport:
21:30 Skandenberg: PAL/NAL
22:00 Lupte pro:
22:30 Lupte pro:
23:25 Omnisport:
23:30 Sporturi de contact:
00:30 Atletism:
01:30
02:30

ELVIS