Digi TV Film: Program TV: 24-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 The last samurai
10:00 Shout
11:31 Hellboy 2: The golden army
13:30 Troy
16:31 Death race
18:30 Out of Africa
21:30 Hellboy 2: The golden army
23:30 Bird on a whire
01:31 Unforgiven
04:01 Something is gotta give

Digi Film 2

06:30 Unforgiven
09:00 Bird on a whire
11:00 Death race
13:01 Something is gotta give
15:31 Hellboy 2: The golden army
17:30 The last samurai
20:00 Shout
21:31 Death race
23:30 Troy
02:31 The last samurai
05:00 Death race

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Jake 2.0
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
12:00 Schimbul trei
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 Jake 2.0
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 Lost - Naufragiatii
02:50 Mesaje de dincolo
03:40 Schimbul trei
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Fericire
08:55 Zile albastre
10:30 Acceptat
12:05 Hollywood Top 10
12:30 Purple Violets
14:15 Umbra nimanui
16:05 Fata de langa lac
17:40 Zile albastre
19:15 Nevasta aviatorului
21:00 O fata ca mine
22:30 Educatia lui Charlie Banks
00:15 Martorul
02:05 Colturi intunecate
03:35 Turbare
05:00 Spaima si scarba in Las Vegas

HBO

06:00 Cine pe cine iubeste
07:35 Superman: Ziua Judecatii
08:55 Comoara Nationala 2
10:55 O dragoste implinita
12:45 Shine a Light
14:45 Visul Cassandrei
16:30 Trafic
16:50 Cu sufletul pe masa
18:20 Nancy Drew
20:00 Furios si iute: Tokyo Drift
21:45 Pescuit sportiv
23:10 Tipatul bufnitei
00:50 Cred ca imi iubesc nevasta
02:20 Dusmanul dusmanului meu
03:50 Furios si iute: Tokyo Drift
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Megastructuri
07:00 Planeta la control
08:00 Predator CSI
09:00 Megastructuri
10:00 Megastructuri
11:00 Forta paianjenilor
12:00 Planeta la control
13:00 Megastructuri
14:00 Megastructuri
15:00 Megastructuri
16:00 Armata delfinilor
17:00 Predator CSI
18:00 Megastructuri antice
19:00 Planeta la control
20:00 Misterele crestinatatii
21:00 Enigmele Bibliei
22:00 Auschwitz: Fotografii din iad
23:00 Dezastre in aer
00:00 Enigmele Bibliei
01:00 Auschwitz: Fotografii din iad
02:00 Misterele crestinatatii
03:00 Enigmele Bibliei
04:00 Auschwitz: Fotografii din iad
05:00 Planeta la control

ProCinema

07:45 Un detectiv intrat la apa
08:15 Prietenii tai
08:45 Prietenii tai
09:15 V.I.P
10:15 Un detectiv intrat la apa
10:45 Scooby Doo
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Veronica Mars
14:45 Blue Collar TV
15:15 Blue Collar TV
15:45 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
16:00 Amintiri dureroase
18:00 La servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10
00:15 Neveste fierbinti
01:15 Sub Pamant SRL
02:15 Dragostea trece prin stomac
03:30 Neveste fierbinti
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

Eurosport

09:30 Jocurile paralimpice:
10:30 Fotbal:
11:30 Atletism:
14:30 Snooker:
16:30 Fotbal:
17:30 Fotbal:
18:15 Fotbal:
19:00 Fotbal:
20:00 Superbike:
21:00 Omnisport:
21:30 Omnisport:
21:35 Calarie:
22:35 Calarie:
22:40 Golf:
22:50 Golf:
23:20 Golf:
23:25 Navigatie:
23:35
23:45 Omnisport:
00:15 Dans sportiv:
01:15 Atletism:
02:30


ELVIS