Results 1 to 7 of 7

Thread: Me ndihmoni ju lutem

 1. #1

  Angry Me ndihmoni ju lutem

  Posedoj kta Resivera Kopernikus dhe risiverin e DigitAlb ODS 3000C a ka mundesi te me tregoj dikush se a mundem qe te futi ndonje qels se paktu ti shikoj programet e Digi Tv-s ne IntelsatThor
  Me tregoni diqka ne lidhje me kta risivera edhe flm per mirkuptim

 2. #2
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: Me ndihmoni ju lutem

  per momentin nuk behet fjale

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Me ndihmoni ju lutem

  Quote Originally Posted by omeri View Post
  Posedoj kta Resivera Kopernikus dhe risiverin e DigitAlb ODS 3000C a ka mundesi te me tregoj dikush se a mundem qe te futi ndonje qels se paktu ti shikoj programet e Digi Tv-s ne IntelsatThor
  Me tregoni diqka ne lidhje me kta risivera edhe flm per mirkuptim
  sbesoj te kete gje por po i lej fjalen teknikeve se un si kam pare ndonjehere keto modele..

 4. #4
  Junior Member
  Join Date
  23-02-2009
  Location
  Kosove
  Posts
  17
  Uploads
  0

  Re: Me ndihmoni ju lutem

  Quote Originally Posted by omeri View Post
  Posedoj kta Resivera Kopernikus dhe risiverin e DigitAlb ODS 3000C a ka mundesi te me tregoj dikush se a mundem qe te futi ndonje qels se paktu ti shikoj programet e Digi Tv-s ne IntelsatThor
  Me tregoni diqka ne lidhje me kta risivera edhe flm per mirkuptim
  per kopernikus keni mundesi ti futeni qelsa per digi tv por duhet te tregosh qfare modeli eshte dhe a ka emu kurse per ods 300c nuk ka mundesi per momentin

 5. #5

  Re: Me ndihmoni ju lutem

  Per kopernikusin te cilin e kam i ka keto te dhena:

  BOOT R3X 1.19:4A303756 D8025934

  S/W R3XAEMCKOP20079X:4A9ACA73

 6. #6

  Re: Me ndihmoni ju lutem

  A ka naj ndihm o njerz a jo se nuk me ndihmuat asgje

 7. #7
  Junior Member
  Join Date
  23-02-2009
  Location
  Kosove
  Posts
  17
  Uploads
  0

  Re: Me ndihmoni ju lutem

  Quote Originally Posted by omeri View Post
  A ka naj ndihm o njerz a jo se nuk me ndihmuat asgje
  ti dergova ne PM udhezimet si me vepru nese spo mundesh me kontakto ne pm

Similar Threads

 1. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 28-01-2009, 10:34:25
 2. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 23-01-2009, 21:08:28
 3. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 12:40:31
 4. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 17-01-2009, 18:21:17
 5. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 22-12-2008, 15:26:24

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •