Digi TV Film: Program TV: 29-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 Bird on a whire
08:31 Troy
11:30 Hellboy 2: The golden army
13:30 The last samurai
16:01 Something is gotta give
18:31 Unforgiven
21:01 Hellboy 2: The golden army
23:00 Bird on a whire

Digi Film 2

07:00 Unforgiven
09:32 Out of Africa
12:31 Shout
14:02 Bird on a whire
16:00 Hellboy 2: The golden army
18:01 Troy
21:00 Out of Africa

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Jake 2.0
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:05 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 Jake 2.0
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Alias
23:00 Alias
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 Alias
02:50 Mesaje de dincolo
03:40 Schimbul trei
04:25 Promo

Cinemax

06:15 Hollywood Top 10
07:00 De ce au fost ucisi...?
09:15 Curiosul George
10:40 Strict secret
12:10 Detectivele
13:40 Jocul cu telefonul
15:05 Harper
17:05 De ce au fost ucisi...?
19:20 Povestea unui soldat
21:00 Pauline la plaja
22:35 Marele Lebowski
00:30 O fata ca mine
02:00 Podul spre nicaieri
03:25 Cer nesfarsit
05:00 Scaunul de tortura

HBO

06:00 Reteta dragostei
07:45 O dragoste implinita
09:35 Acopera-mi inima
11:35 Visul Cassandrei
13:20 Babylon 5 - Voci in intuneric
14:30 Cosmarul din casa de vis
16:00 Ora de varf 3
17:30 Shine a Light
19:30 Pe platourile de filmare (s)
20:00 Profu de engleza
22:10 Stand-Up Cafe
22:40 Doi trubaduri la New York
23:10 Larry David, inamicul public nr. 1
23:40 Nivelul groazei
01:15 Disparuta fara urma
03:05 Nobel si fiul
05:00 Doi trubaduri la New York
05:25 Larry David, inamicul public nr. 1

National Geographic

06:00 Egipt: Secretele mortilor
07:00 Ascunzis pentru rechini
08:00 Predator CSI
09:00 Robotii de pe Marte
10:00 Hubble: Ultima frontiera
11:00 Paradisul serpilor
12:00 Planeta la control
13:00 Calatorii periculoase
14:00 Robotii de pe Marte
15:00 Hubble: Ultima frontiera
16:00 Rechinul-tigru
17:00 Pradatori la atac
18:00 Charley Boorman:
19:00 Planeta la control
20:00 Interpol
21:00 Penitenciar USA
22:00 Cod Rosu
23:00 Dezastre in aer
00:00 Penitenciar USA
01:00 Cod Rosu
02:00 Interpol
03:00 Penitenciar USA
04:00 Cod Rosu
05:00 Planeta la control

ProCinema

07:15 Tom si Jerry: Aventuri buclucase
07:45 Paza de coasta
08:45 Lupul, Scufita si enigma
10:15 Un detectiv intrat la apa
10:45 Scooby Doo
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Veronica Mars
14:45 Blue Collar TV
15:15 Blue Collar TV
15:45 Crimele din Midsomer
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
20:00 Serii fara limite:Cititorii de oase
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Sapte sabii
01:00 Dadaca
01:30 Revizie Tehnica
04:15 Fetele de la Starbucks (18
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV

Eurosport

09:30 Raliuri:
10:00 Superbike:
11:00 Sporturi cu motor:
11:15 Fotbal:
13:00 Inot:
14:00 Caiac-canoe:
15:00 Caiac-canoe:
16:00 Snooker:
17:00 Ciclism:
18:00
18:30 Inot:
19:00 Inot:
20:15
21:00 Fotbal:
21:15 Omnisport:
21:20 Omnisport:
21:35 Skandenberg: PAL/NAL
22:00 Lupte pro:
22:30 Lupte pro:
23:25 Omnisport:
23:30 Sporturi de contact:
00:30 Inot:
00:45
01:30 Caiac-canoe:
02:15


ELVIS