Digi TV Film: Program TV: 30-06-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


08:01 Out of Africa
11:00 Shout
12:31 Troy
15:31 Hellboy 2: The golden army
17:31 Bird on a whire
19:30 The last samurai
22:00 Shout
23:31 Something is gotta give
02:01 Troy
05:00 Out of Africa

Digi Film 2

07:00 Hellboy 2: The golden army
09:00 Bird on a whire
11:00 The last samurai
13:30 Something is gotta give
16:00 Out of Africa
19:00 Hellboy 2: The golden army
21:01 Troy
00:00 Unforgiven
02:31 Hellboy 2: The golden army
04:30 Bird on a whire

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Jake 2.0
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 Jake 2.0
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Groaza
23:45 David Letterman Show
00:45 Schimbul trei
01:45 Groaza
03:25 Schimbul trei
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Umbra nimanui
08:50 Povestea unui soldat
10:30 Harper
12:30 Pauline la plaja
14:00 Fata de langa lac
15:35 Hollywood Top 10
16:00 Nevasta aviatorului
17:45 Anul lupului
19:20 Casatorie dorita
21:00 Viata mea in Idlewild
23:00 Sarutul care ucide
00:55 Partener de viata
02:35 Mlastina
04:00 Impotriva curentului
05:30 Sperietorile

HBO

06:00 Babylon 5 - Voci in intuneric
07:15 Cosmarul din casa de vis
08:45 Ora de varf 3
10:15 Shine a Light
12:15 Toti prietenii mei pleaca
13:35 Revolutia doamnei Ratcliffe
15:15 Filme si vedete
15:45 Un an bun
17:40 La vie en rose
20:00 Numarul 23
21:40 John Adams
23:00 John Adams
00:00 Dealuri insangerate 2
01:30 Tenacious D - Pana destinului
03:05 Imperiul mintii

National Geographic

06:00 Interpol
07:00 Planeta la control
08:00 Pradatori la atac
09:00 Clipe de cosmar
10:00 Cod Rosu
11:00 Prinsi in fapt II
12:00 Planeta la control
13:00 Interpol
14:00 Clipe de cosmar
15:00 Cod Rosu
16:00 Caracatite si vulcani
17:00 Pradatori la atac
18:00 Cascada Iguacu
19:00 Planeta la control
20:00 Megastructuri
21:00 Megastructuri
22:00 Megastructuri
23:00 Dezastre in aer
00:00 Megastructuri
01:00 Megastructuri
02:00 Megastructuri
03:00 Megastructuri
04:00 Megastructuri
05:00 Planeta la control

ProCinema

07:45 Un detectiv intrat la apa
08:15 Prietenii tai
08:45 Prietenii tai
09:15 V.I.P.
10:15 Un detectiv intrat la apa
10:45 Scooby Doo
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Veronica Mars
14:45 Blue Collar TV
15:15 Blue Collar TV
15:45 Bau, Bau
16:00 Casper,o fantoma prietenoasa
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
20:00 Serii fara limite:
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10:
00:00 Fetele de la Starbucks (18)
01:00 Unitatea
02:00 Mortal Kombat: Anihilarea
03:45 Fetele de la Starbucks (18)
04:30 Supernatural
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV

Eurosport

09:35 Jocurile olimpice:
09:45
10:00 Fotbal:
11:00
11:30 Ciclism:
13:00 Inot:
14:00 Snooker:
14:30
16:00
17:00 Ciclism:
18:00
18:30 Inot:
19:00 Inot:
20:00
21:00 Snooker:
22:00 Box:
00:00 Raliuri:
01:00 Sporturi cu motor:
01:15 Omnisport:
01:30 Inot:
02:00
02:15
02:30

ELVIS