Results 1 to 2 of 2

Thread: jashte teme per satelitet.Motorola raze

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  jashte teme per satelitet.Motorola raze

  e di qe jam jashte teme por me duhet nje ndihme nga ata qe merin vesh nga celularet me kane sjelle nje motorola raze nga amerika dhe nuk memer karten di ndonjeri ndonje mundesi se si mund ta bej vete qe te me mare karten pa e shpene ne servis se ata duan nje thes me leka

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: jashte teme per satelitet.Motorola raze

  Quote Originally Posted by geni_ko View Post
  e di qe jam jashte teme por me duhet nje ndihme nga ata qe merin vesh nga celularet me kane sjelle nje motorola raze nga amerika dhe nuk memer karten di ndonjeri ndonje mundesi se si mund ta bej vete qe te me mare karten pa e shpene ne servis se ata duan nje thes me leka
  Geni Korça

  e di qe ke hall por ketu nuk mund te lejohet te flasim edhe per merkate lakrash edhe specash etj, e din shume mire qe vetem per satelite jemi mbledhur ketu, megjtihate po e mbajme hapur kte teme ca dite dhe kush ka mundesi te te ndihmoje le te shkruaje ne privat ok? pastaj do ta mbyllim.
  nuk mund te hapin tema qe si perkasin botes satelitore.

Similar Threads

 1. help motorola sb5100E
  By aligatorpetit in forum French / Français
  Replies: 5
  Last Post: 10-06-2009, 00:18:54
 2. Update Motorola’s Meo milestone
  By <<ELVIS>> in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 15-05-2009, 09:19:21
 3. Jasht teme satelitash
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 13-05-2009, 20:06:47
 4. pyetje per satelitet
  By pao 13 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 19
  Last Post: 27-02-2009, 15:02:00
 5. How to get MOTOROLA L7 + 1GB SD for 6.5$
  By tvm in forum English (UK)
  Replies: 0
  Last Post: 11-01-2007, 05:05:37

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •