Digi TV Film: Program TV: 03-07-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 Something is gotta give
09:00 Hellboy 2: The golden army
11:01 Shout
12:30 Unforgiven
15:00 The last samurai
17:30 Out of Africa
20:31 Hellboy 2: The golden army
22:30 Troy
01:31 Bird on a whire
03:31 Something is gotta give

Digi Film 2

06:31 The last samurai
09:01 Out of Africa
12:00 Troy
15:01 Hellboy 2: The golden army
17:00 Bird on a whire
19:00 Something is gotta give
21:30 Shout
23:01 Unforgiven
01:31 Hellboy 2: The golden army
03:30 The last samurai

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Jake 2.0
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 Jake 2.0
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Actiune
22:30 Ziua in care lumea s-a sfarsit
00:15 David Letterman Show
01:15 Schimbul trei
02:15 Actiune
02:40 Ziua in care lumea s-a sfarsit
04:10 Schimbul trei
05:25 Promo

Cinemax

07:00 Ultimul spectacol cinematografic
08:55 Noi doi si Dupree
10:55 Pauline la plaja
12:30 Purple violets
14:15 Ultimul spectacol cinematografic
16:10 Pauline la plaja
17:45 Povestea unui soldat
19:25 Fata de langa lac
21:00 Competitia
23:05 Specii II
00:40 Salvador
02:40 Proprietate privata
04:10 Corpul
04:30 Sublim

HBO

06:00 Uranya
07:40 Plan de joc
09:30 Un sarut adevarat
11:15 Un milion de Craciun
12:55 Prestigiul
15:05 Mutandu-l pe McAllister
16:35 Liga dreptatii:Noua frontiera
17:50 Rocky Balboa
19:30 Cinema, cinema, cinema (s. doc.)
20:00 Dragoste mare
21:00 Curaj nebanuit
23:00 Fata taiata in doua
00:55 Strict Sexual
02:35 Nu ma cheama Gary
04:15 Lumea minunata a sunetului

National Geographic

06:00 Planeta carnivorelor
07:00 Planeta la control
08:00 Animale feroce
09:00 Savana
09:30 Savana
10:00 Rechinul Nicole
11:00 Misiune: Vidrele uriase
12:00 Planeta la control
13:00 Planeta carnivorelor
14:00 Savana
14:30 Savana
15:00 Rechinul Nicole
16:00 Dinozauri bizari
17:00 Animale feroce
18:00 Eruptia din Santorini
19:00 Planeta la control
20:00 Charley Boorman:
21:00 Sa nu-i spui mamei
22:00 Viata pe fluviu
23:00 In situatie critica
00:00 Sa nu-i spui mamei
01:00 Viata pe fluviu
02:00 Charley Boorman:
03:00 Sa nu-i spui mamei
04:00 Viata pe fluviu
05:00 Planeta la control

ProCinema

07:45 Aventurile lui Don Coyote
08:15 Prietenii tai
08:45 Prietenii tai
09:15 V.I.P.
10:15 Aventurile lui Don Coyote
10:45 Scooby Doo
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Micutii eroi
15:30 Dadaca
16:00 Bau, Bau
16:15 Spion fara voie
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
20:00 E-Ring
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10:Edison, un oras corupt
00:00 Curbe apetisante (18)
01:00 Minti criminale
02:00 Fata de 10
02:05 Edison, un oras corupt
03:45 Curbe apetisante (18)
04:30 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Ciclism:
10:00 Inot:
11:00 Ciclism:
12:30 Ciclism:
13:30 Ciclism:
14:00 Snooker:
16:00 Calarie:
17:45 Ciclism:
18:15 Snooker:
21:00 Cel mai puternic om:
22:00 Lupte pro:
23:00 Ciclism:
00:30 Ciclism:
01:00 Skandenberg: PAL/NAL
01:30 Cel mai puternic om:
02:30
ELVIS