Digi TV Film: Program TV: 04-07-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:01 Hellboy 2: The golden army
08:00 Shout
09:30 Unforgiven
12:01 The last samurai
14:31 Out of Africa
17:30 Hellboy 2: The golden army
19:30 Troy
22:30 Bird on a whire
00:30 Something is gotta give
03:00 Hellboy 2: The golden army
05:01 Shout

Digi Film 2

06:00 Out of Africa
09:01 Troy
12:00 Hellboy 2: The golden army
14:00 Bird on a whire
16:00 Something is gotta give
18:30 Shout
20:01 Unforgiven
22:31 Hellboy 2: The golden army
00:30 The last samurai
03:00 Out of Africa

AXN

07:00 The Amazing Race
08:00 The Amazing Race
09:00 Stargate: Atlantis
10:00 Stargate: Atlantis
11:00 Mesaje de dincolo
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Spitalul All Saints
14:00 Spitalul All Saints
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 Survivor - Fiji
18:00 Oamenii lui Paco
19:30 Stagiarii
20:00 Mesaje de dincolo
21:00 CSI: New York - Criminalistii
22:00 Minti criminale
23:00 Intalnire cu surprize
00:55 CSI: New York - Criminalistii
01:55 Oamenii lui Paco
03:10 Mesaje de dincolo
04:30 Promo

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
07:00 Garbo vorbeste
08:45 Trilogia cantecului de dragoste
10:40 O femeie invizibila
12:20 Dragoste de dupa-amiaza
13:55 Oaia albastra a familiei
15:20 Star Trek: Primul Contact
17:10 La asfintit
19:15 Garbo vorbeste
21:00 O cauza arzatoare
22:45 Marele Lebowski
00:40 Incest
02:05 O cupa cu sangele meu
03:50 Amurg
05:25 Nimic de pierdut

HBO

06:00 Ocean s 13
08:00 Dragostea se intoarce
09:55 Intalnirea perfecta
11:25 Nu da inapoi
13:15 Tatal meu e un erou!
14:45 Minori fara insotitori
16:15 Magie in New York
18:00 Ocean s 13
20:00 Doi trubaduri la New York
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Singuri
22:35 300 - Eroii de la Termopile
00:30 The Omen: Profetia
02:20 Fratii Solomon
03:50 Zece semne rele
05:30 Cinema, cinema, cinema (s. doc.)

National Geographic

06:00 Charley Boorman:
07:00 Megastructuri
08:00 Rechinul viitorului
09:00 Predator CSI
10:00 Predator CSI
11:00 Predator CSI
12:00 Planeta la control
13:00 Tunel spre o lume pierduta
14:00 Falci de Amazonia
15:00 Super Croc
16:00 Geniul vikingilor
17:00 Geniul vikingilor
18:00 Epava dinastiei Tang
19:00 Printul piratilor
20:00 USS Nimitz
21:00 Odisee tribala
22:00 Tabu
23:00 Tabu
00:00 Tabu
01:00 Tabu
02:00 Tabu
03:00 Tabu
04:00 Tabu
05:00 Enigmele mortilor

ProCinema

07:00 Pro Motor
07:45 Aventurile lui Don Coyote
08:15 Scooby Doo
08:45 La Servici
09:15 Dadaca
09:45 V.I.P.
10:45 Descopera Romania
11:15 Bau, Bau
11:30 Entertainment News
12:30 Spion fara voie
14:30 Prietenii tai
15:00 Prietenii tai
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Paza de coasta
17:00 Impuscaturi pe portativ
19:00 Kung-Fu - Legenda continua
20:00 Pacatele Evei
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
22:00 Casino
01:45 Cracker: Psihologia crimei
02:45 Casino
05:30 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Campionatul mondial de turisme FIA:
10:00 Raliuri:
11:00 Calarie:
12:00 Ciclism:
13:30 Ciclism:
14:00 Snooker:
15:30 Curse de masini:
16:30 Ciclism:
20:45 Snooker:
23:00 Ciclism:
00:00 Sporturi de contact:
03:00

ELVIS