Digi TV Film: Program TV: 06-07-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 The last samurai
08:30 Out of Africa
11:31 Hellboy 2: The golden army
13:30 Troy
16:31 Bird on a whire
18:31 Something is gotta give
21:02 Hellboy 2: The golden army
23:00 Shout

Digi Film 2

06:00 Hellboy 2: The golden army
08:00 Bird on a whire
10:01 Something is gotta give
12:30 Shout
14:00 Unforgiven
16:30 Hellboy 2: The golden army
18:31 The last samurai
21:30 Out of Africa

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Jake 2.0
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 Jake 2.0
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Alias
23:00 minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 Alias
02:45 Mesaje de dincolo
03:30 Schimbul trei
04:25 promo

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor - Kate Winslet
07:00 Genunchiul lui Claire
08:45 Oaia albastra a familiei
10:15 Dragoste de dupa-amiaza
11:50 uccini pentru incepatori
13:15 Turnul lui Suso
14:50 Jean-Philippe
16:25 Cinci detectivi la miezul noptii
18:00 Anul lupului
19:35 Oaia albastra a familiei
21:00 Noptile cu luna plina
22:40 Cursa de la miezul noptii
00:45 Ultima noapte
01:05 Exit
02:50 Jerusalema
04:55 Turbulente

HBO

06:00 O afacere mare
09:25 Alegeri americane
11:20 Harry Potter si Ordinul Phoenix
13:35 Invizibil
15:15 Un Craciun cu Dennis
16:40 Ia-o de la capat
18:05 Misiunea spatiala
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Mincinosul mincinosilor
21:25 Doi trubaduri la New York
21:55 Larry David, inamicul public nr. 1
22:30 Furios si iute: Tokyo Drift
00:15 Pathfinder
01:50 Mincinosul mincinosilor
03:15 Doi trubaduri la New York
03:40 Larry David, inamicul public nr. 1
04:15 Furios si iute: Tokyo Drift

National Geographic

06:00 Odisee tribala
07:00 Savana
07:30 Savana
08:00 Animale feroce
09:00 Guantanamo
11:00 Rechinul viitorului
12:00 Planeta la control
13:00 Calatorii periculoase
14:00 Guantanamo
16:00 Facut pentru a ucide
17:00 Paradisuri naturale
18:00 Charley Boorman: Cu orice pret
19:00 Planeta la control
20:00 Dezastre ?n aer
21:00 Penitenciar USA
22:00 Cod Rosu: Furtuna de foc
23:00 ?n situatie critica
00:00 Penitenciar USA
01:00 Cod Rosu: Furtuna de foc
02:00 Dezastre ?n aer
03:00 Penitenciar USA
04:00 Cod Rosu: Furtuna de foc
05:00 Planeta la control

ProCinema

06:00 Apropo TV
07:30 Tom si Jerry: Aventuri buclucase
08:00 Micul mare antrenor
10:15 Teleshopping
11:00 Scooby Doo
11:30 Happy Hour
12:30 Teo
13:30 Teleshopping
13:45 Veronica Mars
14:45 10 produse sau mai putin
15:15 Bau, bau: Greseli din lumea filmului
16:00 Crimele din Midsomer
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
20:00 Serii fara limite: Cititorii de oase
21:30 Comedie: Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Rascumpararea
00:30 Fete muncitoare (18)
01:30 Unitatea
02:30 Fata de 10
02:35 Rascumpararea
04:30 Fete muncitoare
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor
09:45 Ciclism
10:00 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
10:55 Ciclism
11:00 Fotbal: Meci amical (reluare)
12:00
12:30 Campionatul mondial de turisme FIA
13:30 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
14:45 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
15:15 Ciclism: Turul Frantei (live)
18:30 Fotbal: Meci amical (reluare)
19:30
20:00 Cel mai puternic om:
21:00 Ciclism: Stirile Turului Frantei
21:15 Omnisport: Momentul luptei
21:20 Omnisport: WATTS
21:30 Skandenberg: PAL/NAL
22:00 Lupte pro
22:30 Lupte pro
23:25 Omnisport: Momentul luptei
23:30 Ciclism: Turul Frantei
00:25 Sporturi de contact
00:30 Sporturi de contact
01:30 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
02:25 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
02:30
02:45 inchiderea programului

ELVIS