Digi TV Film: Program TV: 08-07-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:31 Troy
10:30 Bird on a whire
12:30 Something is gotta give
15:00 Hellboy 2: The golden army
17:01 Shout
18:30 Unforgiven
21:00 Hellboy 2: The golden army
23:00 The last samurai
01:30 Out of Africa
04:31 Hellboy 2: The golden army

Digi Film 2

06:30 Shout
08:01 Unforgiven
10:30 Hellboy 2: The golden army
12:31 Bird on a whire
14:30 The last samurai
17:00 Out of Africa
20:00 Troy
23:00 Hellboy 2: The golden army
01:00 Bird on a whire
03:01 Something is gotta give
05:31 Shout

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Jake 2.0
10:55 Zoom
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 zoom
17:00 Jake 2.0
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 Lost - Naufragiatii
02:50 Mesaje de dincolo
03:40 Schimbul trei
04:35 promo

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
07:00 Taramul umbrelor
09:10 Nevasta aviatorului
10:55 Cafeneaua vedetelor
11:20 Povestea unui soldat
13:00 Competitia
15:05 Cafeneaua vedetelor
15:35 Star Trek: Generatii
17:30 Garbo vorbeste
19:15 Nevasta aviatorului
21:00 Orasul lui Diggs
22:35 Gheata neagra
00:20 Weekend criminal
01:50 Colturi intunecate
03:25 Partener de viata
05:05 Pandemia

HBO

06:00 Longford
07:30 Rocky Balboa
09:10 Printesa
10:35 Reteta dragostei
12:20 Filme si vedete
12:45 ?nt?lnire de gradul trei
15:00 Data mortii
16:30 Prestigiul
18:40 Toti prietenii mei pleaca din
20:00 Cei patru fantastici
21:30 300 - Eroii de la Termopile
23:25 Apa neagra
00:55 Dragoste de tata
02:30 Cei patru fantastici
04:00 300 - Eroii de la Termopile

National Geographic

06:00 Reciclarea uriasilor
07:00 Planeta la control
08:00 Paradisuri naturale
09:00 Megauzine
10:00 Megastructuri
11:00 Dinozauri bizari
12:00 Planeta la control
13:00 Reciclarea uriasilor
14:00 Megauzine
15:00 Megastructuri
16:00 Megafish
17:00 Paradisuri naturale
18:00 Megastructuri antice
19:00 Planeta la control
20:00 Egipt: Comoara lui Tutankamon
21:00 Biblia secreta
22:00 Conspiratii istorice
23:00 ?n situatie critica
00:00 Biblia secreta
01:00 Conspiratii istorice
02:00 Egipt: Comoara lui Tutankamon
03:00 Biblia secreta
04:00 Conspiratii istorice
05:00 Planeta la control

ProCinema

07:45 Aventurile lui Don Coyote si Sancho
08:15 La Servici
08:45 Dadaca
09:15 Prietenii tai
09:45 Prietenii tai
10:15 Teleshopping
10:30 Aventurile lui Don Coyote si Sancho
11:00 Scooby Doo
11:30 Happy Hour
12:30 Teo
13:30 Teleshopping
13:45 Descopera Rom?nia
14:30 Ziua cea mare
15:00 Ziua cea mare
15:30 Flotila ucigasa
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: V.I.P
20:00 Serii fara limite: Supernatural:
21:00 Comedie: Prietenii tai
21:30 Comedie: Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Traficantul de arme
00:45 Tripletele sexy (18)
01:45 Unitatea
02:45 Fata de 10
02:50 TraficaTraficantul de arme
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV

Eurosport

09:30 Triatlon: Ironman Nisa in Franta
10:00 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
11:25
11:30 Fotbal: Meci amical (reluare)
12:45 Fotbal: Meci amical (reluare)
14:15 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
15:15 Ciclism: Turul Frantei (live)
18:30 Jocurile olimpice
19:00 Omnisport: Alegerea de miercuri
19:05
19:10 Calarie:
19:20
20:10 Calarie
20:20
21:10 Calarie: Clubul de echitatie
21:15 Golf
21:20
21:25
21:45 Golf: Clubul de Golf
21:50 Navigatie: Medcup Marsilia in Franta
21:55
22:00
22:20 Navigatie
22:30
22:50 Navigatie: Clubul de iahting
22:55 Omnisport: Alegerea de miercuri
23:00 Ciclism: Turul Frantei
23:05
23:55
00:05 Fotbal: Meci amical (reluare)
01:30 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
02:25 inchiderea programului
02:30

ELVIS