Digi TV Film: Program TV: 10-07-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 Hellboy 2: The golden army
08:31 The last samurai
11:01 Out of Africa
14:00 Troy
17:01 Hellboy 2: The golden army
19:00 Bird on a whire
21:01 Something is gotta give
23:30 Unforgiven
02:01 Fear and loathing in Las Vegas
04:00 Shout
05:31 The last samurai

Digi Film 2

08:31 Bird on a whire
10:30 Hellboy 2: The golden army
12:30 Something is gotta give
15:00 Shout
16:31 Unforgiven
19:00 Fear and loathing in Las Vegas
21:01 Hellboy 2: The golden army
23:00 Troy
02:01 Bird on a whire
04:01 Something is gotta give

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Jake 2.0
10:55 zoom
11:00 schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Sue Thomas
16:55 zoom
17:00 Jake 2.0
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Actiune
22:30 Promisiuni
00:30 David Letterman Show
01:30 Schimbul trei
02:30 Actiune
02:55 Promisiuni
04:40 schimbul trei
05:25 promo

Cinemax

07:00 La asfintit
09:15 Didine
10:55 Fuga lui Logan
12:55 Cafeneaua vedetelor
13:20 Biloxi Blues
15:05 Lolita
17:35 O femeie invizibila
19:15 Didine
21:00 Scripcarul pe acoperis
00:00 Gothic
01:25 Regasirea
03:05 Simon spune
04:35 Dillinger

HBO

06:00 ?nt?lnirea perfecta
07:30 Despartiti, dar ?mpreuna
09:15 Oaspete ?n weekend
11:05 Pe platourile de filmare
11:35 Revolutia doamnei Ratcliffe
13:20 Patimile
14:45 Patimile
16:15 Ultimul Mimzy
17:50 Invizibil
19:30 Cinema,
20:00 Prabusirea casei Saddam
21:00 Zodiac
23:30 Stand-Up Caf?
00:00 Stiu cine m-a ucis
01:45 Tipatul bufnitei
03:25 ?nt?lnire nepotrivita
04:55 Concert V 2008

National Geographic

06:00 ?nt?lniri periculoase
07:00 Planeta la control
08:00 Paradisuri naturale
09:00 Animale feroce
10:00 Prinsi ?n fapt
11:00 Confruntarea felinelor mari
12:00 Planeta la control
13:00 ?nt?lniri periculoase
14:00 Animale feroce
15:00 Prinsi ?n fapt
17:00 Paradisuri naturale
18:00 Creierul muzical
19:00 Planeta la control
04:00 Viata pe fluviu
05:00 Planeta la control

ProCinema

07:45 Aventurile lui Don Coyote si Sancho
08:15 V.I.P.
09:15 Prietenii tai
10:15 Teleshopping
10:30 Aventurile lui Don Coyote si Sancho
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
11:30 Happy Hour
12:30 Teo
13:30 Teleshopping
13:45 Printesa si bobul de mazare
15:30 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
15:45 Micii giganti
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 V.I.P.
20:00 E-Ring
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Avertizarea
00:00 Fete ?n uniforma (18)
01:00 Minti criminale
02:00 Fata de 10
02:05 Avertizarea
04:00 Fete ?n uniforma (18)
04:45 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Campionatul mondial de turisme FIA
10:00 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
11:00
11:50
12:00 Atletism
12:30
13:45 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
14:45 Ciclism: Turul Frantei (live)
18:30 Atletism
20:00 Fotbal: Meci amical (reluare)
21:00 Ciclism: Stirile Turului Frantei
21:15 Omnisport: WATTS (reluare)
21:30 Skandenberg: PAL/NAL (reluare)
22:00 Cel mai puternic om
23:00 Ciclism: Turul Frantei
23:55
00:00
00:05 Atletism
01:30 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
02:25 inchiderea programului
02:30

ELVIS