Digi TV Film: Program TV: 11-07-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


08:00 Out of Africa
11:00 Troy
14:01 Bird on a whire
16:00 Something is gotta give
18:30 Unforgiven
21:00 Fear and loathing in Las Vegas
23:00 Shout
00:31 The last samurai
03:01 Out of Africa

Digi Film 2

06:31 Unforgiven
09:01 Fear and loathing in Las Vegas
11:01 Shout
12:30 The last samurai
15:00 Out of Africa
18:01 Troy
21:00 Bird on a whire
23:00 Something is gotta give
01:30 Unforgiven
04:00 Fear and loathing in Las Vegas

AXN

07:00 The Amazing Race
08:00 The Amazing Race
09:00 Stargate: Atlantis
10:00 Stargate: Atlantis
11:00 Mesaje de dincolo
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Spitalul All Saints
14:00 Spitalul All Saints
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 Survivor - Fiji
18:05 Oamenii lui Paco
20:00 Mesaje de dincolo
21:00 Mesaje de dincolo
22:00 Minti criminale
23:00 Erou din ?nt?mplare
01:00 Schimbul trei
01:15 Erou din ?nt?mplare
02:15 CSI: New York - Criminalistii
03:55 Mesaje de dincolo
04:30 zoom

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
07:00 Fara sex: Suntem englezi
08:25 Lolita
10:55 Fata de langa lac
12:30 Cafeneaua vedetelor
12:55 Ore de vara
14:35 Anul lupului
16:15 Povestea unui soldat
17:55 Turnul lui Suso
19:30 Fara sex: Suntem englezi
21:00 Copiii tatalui
22:55 Blow Up
00:45 13 m2
02:10 intre timp
03:40 Dragoste neimplinita
05:20 Suflete nelinistite

HBO

06:00 X-Men: Ultima ?nfruntare
07:40 Powder
09:30 ?n flagrant delict
11:05 Casa
12:40 Razboi interstelar
14:20 Suflete pereche
16:35 Ceva nou
18:15 X-Men: Ultima ?nfruntare
20:00 Doi trubaduri la New York
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Phoebe ?n Tara Minunilor
22:45 Diane Arbus: O poveste de dragoste
00:45 Orfelinatul
02:30 Dragoste de tata
04:05 O afacere mare

National Geographic

06:00 Charley Boorman: Cu orice pret
07:00 Megastructuri
08:00 Animale feroce
09:00 Animale feroce
10:00 Animale feroce
11:00 Animale feroce
12:00 Planeta la control
13:00 Riposta naturii
14:00 Ursul
15:00 Viperele
16:00 Interpol
17:00 Culise
18:00 ?n situatie critica
19:00 S.O.S.
20:00 USS Nimitz
21:00 Mare, mai mare, maxim
22:00 Arme de razboi
23:00 Arme de razboi
00:00 Auschwitz: Fotografii din iad
01:00 Hydro, secretul lui Hitler
02:00 Conspiratii istorice
03:00 Arme de razboi
04:00 Avioane militare
05:00 Avioane militare

ProCinema

07:00 Pro Motor
07:45 Aventurile lui Don Coyote si Sancho
08:15 Hi Hi Puffy Amiyumi
08:45 La Servici
09:15 Dadaca
09:45 V.I.P.
10:45 Descopera Rom?nia
11:15 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
11:30 Entertainment News (episodul 39)
12:30 Micii giganti
14:30 Prietenii tai
15:00 Prietenii tai
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Paza de coasta
17:00 Atac in biblioteca
19:00 Kung Fu - Legenda continua
20:00 Baieti buni
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
22:00 ?nt?lnire la Amsterdam
00:00 Cracker: Psihologia crimei
01:00 Pacatele Evei
02:00 ?nt?lnire la Amsterdam
03:30 Cracker: Psihologia crimei
04:15 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Ciclism: Stirile Turului Frantei
09:45 Omnisport: WATTS (reluare)
10:00 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
10:55
11:00 Atletism
12:15 Ciclism: Turul Frantei (reluare)
13:10
13:15 Ciclism: Turul Frantei (live)
18:30 Atletism
19:45
20:00 Biliard artistic
20:45
21:00 Ciclism: Stirile Turului Frantei
21:15 Box: A. Abraham- L. Simon
21:30
23:00 Ciclism: Turul Frantei
23:40
23:45 Calarie
01:15 Sporturi de contact
02:00
02:25 inchiderea programului

ELVIS