Page 1 of 116 1236112651101 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1159

Thread: 6._ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΕΚΤΕΣ 01

6._ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΕΚΤΕΣ 01

...Καλησπέρα σε όλους και καλός σας βρήκα, είμαι καινούργιος σ' αυτό το τόσο υπέροχο και τόσο χρήσιμο Forum μας. Θα ήθελα την πολύτιμη βοήθεια όλων σας.
    Οπως σας είπα και στην αρχή, Εχω τον αποκωδικοποιητή POWERSAT ST 6000
    (Combo Συσκευή - Βγάζει και τα επίγεια ψηφιακά), με ενσωματωμένο irdeto 2,
    Εχεί 2 υποδοχές για Modula, και μια ομολογουμένως παλιά Modula (Την Matrix την παλιά (την πράσινη)). Εχω δορυφορικά κανάλια εδώ και 3 χρόνια, βλέπω απο 3 δορυφόρους (Hellas sat, Hotbird και Astra) και έχω επίσης νόμιμη συνδρομή Nova, εδώ και 2 χρόνια.

Θα ήθελα να ασχοληθώ με το σπάσιμο διάφορων καναλιών (Εκτός πακέτου Nova), Π.χ. Extreme sports, Τα διάφορα MTV, και διάφορα άλλα επίσης αξιόλογα κανάλια, αλλά και οποιοδήποτε κανάλι μπορεί να βρεθούν τα κλειδιά του. Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ ως τώρα με το σπάσιμο των καναλιών και το κατέβασμα τον κλειδιών τους, αλλά εκτός από το ότι πληρώνω τόσα λεφτά στη Nova, βαρέθηκα να πηγαινοφερνω στο μαγαζί και να το φορτώνω καθε βδομάδα (και πολλές φορές να αλλάζουν πάλι τα κλειδιά και σε λιγότερο απο 5 ημέρες) για να σπάει κάποια από τα υπόλοιπα κανάλια πλήρώνωντας και εκεί κάθε φορά 10 Eur.
    Εχω προμηθευτεί το κατάλληλο καλώδιο για να συνδέσω τον υπολογιστή με τον αποκωδικοποιητή μου (Από 9πινο σε θύρα Usb).

Δεν έχω λοιπόν ασχοληθεί ποτέ με το κατέβασμα τον κλειδιών και με πέρασμα τους από τον υπολογιστή στον αποκωδικoποιητή μου.
    Δεν εχω την παραμικρή ιδέα για την όλη διαδικασία.
    Θα ήθελα λοιπόν την πολύτιμη βοήθεια όλων σας, και αναλυτικές πληροφορίες για την όλη διαδικασία,
    Από ποιες σελίδες μπορώ να βρω κλειδιά για κατέβασμα (Προτείνετε μου κάποιες), ποια προγράμματα πρέπει να χρησιμοποιήσω (Και που θα τα βρώ για να τα κατεβάσω) στον υπολογιστή για να περάσω τα κλειδιά στον αποκωδικοποιητή και πως γίνεται αυτή η διαδικασία.

Πιστεύω πως ενώ έχουμε internet, είναι κρίμα να συνεχίζουμε να πληρώνουμε για το φόρτωμα του μηχανήματος μας και αυτό πολλές φορές να ξανά κλείνει ακόμη και σε 2-3 ημέρες.

Καθε βοήθεια σας μου είναι πολύτιμη και απαραίτητη, επειδή δεν έχω την παραμικρή ιδέα πάνω στο θέμα αυτό.

Στείλτε μου PM, ή στο E-mail μου, [email]

Οσοι μπορείτε βοηθήστε με.
    Σας ευχαριστώ όλους προκαταβολικά.

Senior Member
    Uploads
    0

Re: Please Help!!! Εχω τον POWERSAT ST 6000 ...

Που τον βρήκες τον δέκτη αυτόν;

Έψαξα στο συγκεκριμένο forum που έχεις πολλούς δέκτες από άλλα και δεν υπάρχει τίποτα δυστηχώς...

test

αφου σας συγχαρω για την φοβερη δουλεια σας μπορω να ρωτησω αν manhattan plaza st-120 με γ μπορουν να συνεργαστουν; ευχαριστω εκ των προτερων.συνεχιστε ακαθεκτοι.

New Member
    Uploads
    0

Re: manhattan plaza st-120

geia se oloys
    i g**a ston st 120 den anagnorizetai. i gnisia kanonika.ean gnorizei kapoios kapoio fix as mas pei...
    eyxaristo

Re: manhattan plaza st-120

φιλε μου αυτη την εντυπωση εχω κι εγω.Οσο για την γνησια,
    ναι, παιζει αψογα.σε ευχαριστω παντως.
    περιμενω μηπως καποιος φιλος πιο εμπειρος μας απαντησει.

Member
    Uploads
    0

ego to mono pou exo kataferei mexri stigmis einai ta episima updates apo http://www.lefdata.com/satellite/stam/ akoma k ego psaxnomai

Member
    Uploads
    0

ego to mono pou exo kataferei mexri stigmis einai ta episima updates apo http://www.lefdata.com/satellite/stam/ akoma k ego psaxnomai

Senior Member ALXIOA's Avatar
    Uploads
    0

Exclamation humax 5400..!!pws ginete..??

paidia na rwthsw kai gw kati ep aytoy...kyriws se aytoys poy exoyn humax alla kai se aytoys poy den exoyn....enas dekths humax mporei na xekleidwsh ta panta p.x skaitalia-premiere-noba kai ta loipa kleidwmena paketa aytomata..??monos toy..??xreiazetai bebaia moy eipan na brei thn katalili ip...kai meta einai ola free..!!!oyte syndromes oyte kartes oyte tipota...to eida se filo enos gnwsto moy...!!!xwris karta...xwris na plhrwnei syndromh se diafora servers...tzampatan....

pes te moy leptomereies akoma kai me pm...sas eyxristv...!!!

Banned
    Uploads
    4

Re: humax 5400..!!pws ginete..??

kai giati den rotises to how to na to peis kai se mas ? tsampa xlomo to kobo pantos , giati exei psofisei edo kai kairo .

Senior Member
    Uploads
    0

Re: humax 5400..!!pws ginete..??

Quote Originally Posted by nickman9271 View Post
    kai giati den rotises to how to na to peis kai se mas ? tsampa xlomo to kobo pantos , giati exei psofisei edo kai kairo .
    nik kai esi edo

Page 1 of 116 1236112651101 ... LastLast