Results 1 to 2 of 2

Thread: dsn8400 clone

 1. #1

  dsn8400 clone

  kam nje dsn 8400 advance te clonuar ne truman.a ka ndonje mundesi te hape dicka me firmware apo duhet ta karikoj me softcam?ju falenderoj paraprakisht dhe pershendetje te gjitheve!

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: dsn8400 clone

  Quote Originally Posted by drtn74 View Post
  kam nje dsn 8400 advance te clonuar ne truman.a ka ndonje mundesi te hape dicka me firmware apo duhet ta karikoj me softcam?ju falenderoj paraprakisht dhe pershendetje te gjitheve!
  Vendos sw starsat3500 super ver 369 futi nje sofcam e te shohesh digi tv,rai,etj...kaq eshte mundesia e ketij lloj resiveri...

Similar Threads

 1. clone dm 500 s help
  By duugduug in forum Dreambox
  Replies: 1
  Last Post: 27-02-2009, 21:18:05
 2. Question clone dsi 30
  By pecqeps in forum Thomson
  Replies: 0
  Last Post: 12-11-2008, 12:19:39
 3. Clone
  By jcsam in forum FTEmaximal Information and Tutorials
  Replies: 0
  Last Post: 18-06-2007, 05:15:29
 4. clone or not
  By elsenordingding in forum ID Digital
  Replies: 0
  Last Post: 29-12-2005, 18:03:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •