Results 1 to 3 of 3

Thread: Si te hap porten te routeri Crypto wf200

 1. #1
  Senior Member durresguy's Avatar
  Join Date
  05-11-2006
  Location
  Italy
  Posts
  147
  Uploads
  0

  Si te hap porten te routeri Crypto wf200

  Pershendetje te gjitheve. Desha te pyes si te hap porten 12000 ne te cilen kam futur peers-at per sharing (te cline). Routeri eshte konfiguruar mire dhe une arrij te shikoj kartat e tyre ndersa ta rezultojne offline dhe nuk e shikojne dot karten time lokale. Nuk gjej akoma nje funksion port forwarding te h**p://192.168.1.1.. Edhe manuali i fabrikes nuk eshte se ka ndonje qartesi lidhur me kete. Faleminderit

 2. #2
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Si te hap porten te routeri Crypto wf200

  pershendetje shoku.hidh nje sy ketu.me sa pashe un ky lloj ruteri nuk ekziston ne ate listen ndaj them se nuk ben dot port forward.

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Si te hap porten te routeri Crypto wf200

  Quote Originally Posted by durresguy View Post
  Pershendetje te gjitheve. Desha te pyes si te hap porten 12000 ne te cilen kam futur peers-at per sharing (te cline). Routeri eshte konfiguruar mire dhe une arrij te shikoj kartat e tyre ndersa ta rezultojne offline dhe nuk e shikojne dot karten time lokale. Nuk gjej akoma nje funksion port forwarding te h**p://192.168.1.1.. Edhe manuali i fabrikes nuk eshte se ka ndonje qartesi lidhur me kete. Faleminderit
  hidhi nje sy ketu eshte e njejta firme ndoshta ngjan ne menu ti e ke f200 ky eshte f300

  Ketu

Similar Threads

 1. New Local new Orf crypto
  By moli87 in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 3
  Last Post: 23-06-2008, 16:06:14
 2. crypto
  By thore75 in forum Kaon
  Replies: 1
  Last Post: 27-08-2006, 09:17:07
 3. MCT Crypto
  By Tonizzuco in forum Cryptoworks
  Replies: 1
  Last Post: 11-07-2006, 14:20:49
 4. Crypto on SS2
  By miko in forum DVB Plugins
  Replies: 3
  Last Post: 03-05-2006, 15:27:46

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •