Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: Digitalb Coship 5350

 1. #1

  Digitalb Coship 5350

  Pershendetje.Ne qofte se eshte e mundur doja softin e fundit te ketij lloji aparati bashke nje liste kanalesh.Shum faleminderit

 2. #2
  Senior Member simonsatell's Avatar
  Join Date
  28-11-2007
  Posts
  176
  Uploads
  11

  Lightbulb Re: Digitalb Coship 5350

  Kto jan me te mirat qe kena per koship besoj do te te bejne pune .

 3. #3

  Thumbs up Re: Digitalb Coship 5350

  Falemideri shoku.Gjith te mirat

 4. #4
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Ndihme

  Cuna kam ne dore nje aparat te kompanise D/Alb aparat nga ai i holli qe kompania shperndau dhurate me pakot e kafese model CDVB5350CA dhe me duhet nje sw per kete aparat pasi une e kam pasur por ngaqe ai aparat ka dale jashte funksionit nuk e di mbase e kam hequr nga pc programin per te dhe nuk po e gjej dot tani. Nese ndokush ka qene me i kujdesshem se une dhe e ka rastesisht mund ta postoje ketu per te me dhene nje ndihme.

 5. #5
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: Ndihme

  Quote Originally Posted by aldo224 View Post
  Cuna kam ne dore nje aparat te kompanise D/Alb aparat nga ai i holli qe kompania shperndau dhurate me pakot e kafese model CDVB5350CA dhe me duhet nje sw per kete aparat pasi une e kam pasur por ngaqe ai aparat ka dale jashte funksionit nuk e di mbase e kam hequr nga pc programin per te dhe nuk po e gjej dot tani. Nese ndokush ka qene me i kujdesshem se une dhe e ka rastesisht mund ta postoje ketu per te me dhene nje ndihme.
  aldo224 shkarko file-n nje post me lart!

 6. #6
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Re: Digitalb Coship 5350

  faleminderit je njesh

 7. #7

  Exclamation soft per digit*lb

  me duhet nje soft i vjeter per cdvb5350ca qe te mos bllokoje kanalet free.ju faleminderit paraprakisht dhe ju pershendes

 8. #8

  Re: soft per digit*lb

  Quote Originally Posted by drtn74 View Post
  me duhet nje soft i vjeter per cdvb5350ca qe te mos bllokoje kanalet free.ju faleminderit paraprakisht dhe ju pershendes
  Eshte nji soft me leju me fut tp te reja dhe me shiku kanlet free,poe mvaret se cfar soft ka dekoderi jot,me ket ver 1.40 nuk e kam provu a bon.

 9. #9
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: soft per digit*lb

  Quote Originally Posted by ^^^EXPERTI^^^ View Post
  Eshte nji soft me leju me fut tp te reja dhe me shiku kanlet free,poe mvaret se cfar soft ka dekoderi jot,me ket ver 1.40 nuk e kam provu a bon.
  versioni 1.40 nuk te lejon te shtosh tp te reja dhe nuk i shikon dot kalalet e lira.

  me falni po per ke aparat behet fjale mos eshte nga ata aparatet e pare te dga? si kjo ne foto


 10. #10

  Re: soft per digit*lb

  faleminderit.ma dergo njehere ta provoj.po nuk funksionoi po hedh aparatin se abonim per kanalet e horrave nuk bej ta di se shikoj vetem yjet naten

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

 1. cdvb 5350 ca
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 02-11-2009, 21:43:07
 2. coship 5350 old
  By tamo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 10-01-2009, 15:05:33
 3. cvdb 5350
  By kapitenio in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 13-10-2008, 15:42:00
 4. Ndihme Coship Digitalb
  By tamo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 29-07-2008, 01:38:25
 5. Reprogam Humax 5350 ?
  By mysil in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 08-07-2008, 12:27:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •