Digi TV Film: Program TV: 20-07-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


08:01 Shout
09:30 The last samurai
12:00 Far and away
14:30 Bird on a whire
16:31 Changeling
19:01 Unforgiven
21:30 Something is gotta give

Digi Film 2

08:00 Something is gotta give
10:30 Changeling
13:01 Fear and loathing in Las Vegas
15:00 Out of Africa
18:00 Shout
19:31 The last samurai
22:01 Far and away

AXN

07:00 Ele spioneaza
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Eli Stone
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Ele spioneaza
16:55 Zoom
17:00 Ele spioneaza
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Alias
23:00 Minti criminale
00:01 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 Alias
02:45 Mesaje de dincolo
03:30 Schimbul trei
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Fata de langa lac
08:35 La asfintit
10:45 Perseverenta
12:30 Finala din 66
14:05 Robert Zimmermann
15:45 Drumul spre casa
17:25 Purple Violets
19:10 Star Trek: Primul Contact
21:00 Prietenul prietenei mele
22:40 Ucigas virtual
00:25 Numele meu este Juani
02:00 Dilinger
03:45 Frightmare
05:15 Jade

HBO

06:00 Reactie in lant
07:45 Scapati-ma de mama!
09:15 Across the Universe
11:25 Despartiti, dar impreuna
13:10 Mincinosul mincinosilor
14:35 In flagrant delict
16:10 Un milion de Craciun
17:50 Uranya
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Dragostea unui
21:50 Doi trubaduri la New York
22:20 Little Britain USA
22:50 Cei trei purcelusi
01:00 Dragostea unui
02:50 Doi trubaduri la New York
03:20 Little Britain USA
03:50 Cei trei purcelusi

National Geographic

06:00 Mare,mai mare,maxim
07:00 Regina salbatica
08:00 Paradisuri naturale
09:00 Printre stele
11:00 Focile din Skeleton
12:00 Planeta la control
13:00 Calatorii perisuloase
14:00 Printre stele
16:00 Facut pentru a ucide
17:00 Paradisuri naturale
18:00 Long Way Down
19:00 Planeta la control
20:00 Secretele istoriei
21:00 Penitenciar USA
22:00 Cod Rosu
23:00 In situatie critica
00:00 Penitenciar USA
01:00 Cod Rosu
02:00 Secretele istoriei
03:00 Penitenciar USA
04:00 Cod Rosu
05:00 Planeta la control

ProCinema

07:00 Tom si Jerry: Aventuri buclucase
07:30 Fratii Jderi
10:15 Teleshopping
10:30 Aventurile lui Don Coyote
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
11:30 Happy Hour
12:30 Teo
13:30 Teleshopping
13:45 Lumea PRO CINEMA
14:30 Ziua cea mare
15:00 Ziua cea mare
15:30 Bau, bau
15:45 Crimele din Midsomer
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
20:00 Serii fara limite: Cititorii de oase
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Lupta dubla
00:00 Unitatea
01:00 Destine incrucisate
02:30 Fata de 10
02:35 Lupta dubla
04:00 Unitatea
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

Eurosport

09:30 Campionatul mondial de turisme FIA:
10:30 Inot:
11:00 Inot:
14:15 Ciclism: Turul Frantei
15:10 Inot:
15:15 Inot:
18:15 Inot:
19:00 Inot:
20:30
20:45 Ciclism:
21:00 Ciclism:
21:15 Omnisport:
21:20 Omnisport:
21:30 Skandenberg: PAL/NAL
22:00 Lupte pro:
22:30 Lupte pro:
23:25 Omnisport:
23:30 Sporturi de contact:
00:30 Ciclism:
00:45 Inot:
02:00 Omnisport:
02:15 Sporturi cu motor:
02:30


ELVIS